Nabídka MULTISPORT

Aktualizováno 19. 7. 2018

 

Vážení členové,

k měsíci říjnu 2018 dochází k navýšení ceny! Ti, kteří mají zájem využívat MultiSport kartu i nadále, je potřeba si navýšit trvalý příkaz k úhradě! 

Pokud budete chtít kartu ukončit z důvodu zvýšení ceny, nezapomeňte tak učinit přes níže uvedený odkaz, a to od 16.08. do 15.09.2018, kdy karta bude ukončena k 30.09.2018.

 

Objednání/zrušení karet MultiSport pro KVĚTEN a další měsíce provádějte dle instrukcí na níže uvedeném odkazu.
 
Seznam sportovišť najdete pro Českou republiku ZDE a pro Slovenskou republiku ZDE
 
Aktuální nabídku MULTISPORTU naleznete ZDE!
 
Vaše dotazy ke kartě MultiSport zodpoví na infolince +420 220 188 700, nebo prostřednictvím emailu: info@multisport.cz
 

Kateřina Horáčková

Tajemnice NOS PČR

 

Dopřejte si po práci legraci i efektivní odpočinek

Daří se vám po práci kvalitně odpočívat?

Ať je vaše práce náročná fyzicky nebo duševně, efektivní relaxaci si zasloužíme všichni. Volný čas po skončení pracovní doby by měl být protipólem aktivity, kterou v průběhu dne vykonáváte. Pokud se věnujete duševní činnosti, je vhodné zařadit pohybovou aktivitu, pracujete-li fyzicky, vaše tělo ocení klidnější formy relaxace jako např. saunování, plavání nebo návštěvu solné jeskyně.

 

Saunování                           

Pravidelným saunováním dochází ke zvýšení výkonu srdce a povzbuzení celého krevního systému. Má také výborný preventivní účinek a zbavuje tělo škodlivých látek. Přispívá ke zmírnění úlevy od bolestí, zvyšuje fyzickou kondici a zlepšuje psychiku.

 

Plavání

Plavání nepřetěžuje klouby a vazy, posiluje i protahuje a má blahodárný vliv na psychiku i srdce. Dochází při něm k posílení všech hlavních svalových skupin. Také pomáhá odbourat stres a nervové napětí.

 

Solná jeskyně

Pobyt v solné jeskyni působí velmi příznivě v prevenci onemocnění dýchacích cest, zánětů i alergií. Pomáhá při léčbě kožních onemocnění (lupénky, exémů, vyrážek) a zmírňuje revmatická onemocnění.

Díky těmto formám prevence předejdete zimnímu nachlazení a rýmě, posílíte imunitu vašeho těla a zlepšíte fyzickou i psychickou kondici.

 

Co je to program MultiSport?

Jedná se o relaxační a sportovní program pro zaměstnance, jehož výhody můžete čerpat každý den. Na více než 1100 místech v ČR i SR na vás čeká aktivní odpočinek v podobě více než 40 druhů aktivit (bazény, fitness, solná jeskyně, wellness, zdravotní cvičení a mnoho dalšího). Díky kartě MultiSport máte každý den jeden volný vstup na kterékoliv místo partnerské sítě sportovních a relaxačních zařízení.

 

Proč využívat MultiClub?

Věrnostní program MultiClub je k dispozici všem majitelům karty MultiSport, a to zcela zdarma. Stačí se zaregistrovat na www.multisport.cz. Každý měsíc přijde do vaší e-mailové schránky newsletter se spoustou výhod a slev, chybět nebudou ani zajímavé články o novinkách z oblasti zdravého životního stylu.

 

Odkazy na videa MultiSportu naleznete ZDE:

 

Kompletní cenová nabídka je k dostání u vašeho předsedy ZO nebo na sekretariátu NOS PČR a nebo pod odkazem v úvodu článku.