Centrum Babylon a.s. - nabídka služeb

aktualizováno 3. 1. 2018

NOS PČR vyjednal nabídku služeb pro všechny příslušníky a zaměstnance Policie ČR a všechny příslušníky a zaměstnance Vězeňské služby ČR.

Výpis z dohody:

Babylon zavazuje zajistit pro příslušníky a zaměstnance Policie ČR, a pro příslušníky a zaměstnance VS ČR na základě jejich individuálních objednávek služby svého obchodního portfolia, pročež příslušníci a zaměstnanci budou ad hoc objednané služby čerpat a zaplatí za ně sjednanou cenu.

Centrum Babylon zavazuje pro příslušníky a zaměstnance Policie ČR, a pro příslušníky a zaměstnance VS ČR připravovat a průběžně aktualizovat nabídku ubytování a nabídku speciálních pobytových balíčků. 

Objednávky činí příslušníci a zaměstnanci Policie ČR, příslušníci a zaměstnanci VS ČR výlučně písemně a zašlou je e-mailem na kontaktní spojení uvedené v aktuální nabídce ubytování či pobytového balíčku (v letáčku). Telefonické objednávky nejsou závazné. Pouze e-mailem potvrzená objednávka je závazná pro obě strany.

Příslušník a zaměstnanec Policie ČR, příslušník a zaměstnanec VS ČR je povinen při objednávání (rezervaci pobytu) uvádět číslo dohody (tj. 3604012) a při check-inu (registraci) na recepci hotelu se na požádání identifikovat jako příslušník nebo zaměstnanec Policie ČR, jako příslušník nebo zaměstnanec VS ČR.

Kupní cena za služby poskytovatele je individuálně dohodnuta a je vždy uvedena v každé nabídce (letáčku) ubytování, nebo pobytového balíčku.

Objednané služby mohou být příslušným nebo zaměstnancem hrazeny kreditní kartou nebo hotově přímo na hotelové recepci.

 

Aktuální nabídky naleznete ZDE!