POMOC a SOLIDARITA

Nadační fond
Veřejné sbírky

Příspěvky s právní tématikou

Užitečné formuláře

SLEVY PRO ČLENY

O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Sleva na právní služby AK Kopřiva
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Slider
Xella
CK Zemek
Pneumatiky.cz
Forest park hotel
SPA
Motora
Wienerberger
Datart
Krmivo Platinum
Telly – digitální televize
Robotworld – specialista na roboty
NH Car
Zelená cesta pro veterány NOS PČR ve Vojenské nemocnici Brno
České dráhy – IN KARTA
Slider

TWITTER @NOSPCR

Sbírka na pomoc rodině po tragicky zesnulém kolegovi Petru Hollmannovi

SBÍRKA UKONČENA 30. ČERVENA 2019

Dámy a pánové, vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení přátelé,

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky, Základní organizace při Věznici Heřmanice Vás tímto informuje o vyhlášení veřejné sbírky, kterou chtějí všechny strany podpořit pozůstalé děti po speciálním pedagogovi Věznice Heřmanice Mgr. Petru Hollmannovi – šestnáctiletou dceru Kateřinu, která je studentkou gymnázia a dvacetiletého syna Radka, který studuje prvním rokem na právnické fakultě UK. Náš kolega Petr Hollmann nečekaně zemřel 23. března 2019 ve věku padesáti let.

Petr vystudoval učitelství na pedagogické fakultě v Ostravě, ve vězeňské službě pracoval od 1. 9. 1997 – nejdříve jako vychovatel a od roku 2007 pak ve funkci speciálního pedagoga oddělení výkonu trestu odnětí svobody ve Věznici Heřmanice. Byl spolehlivý, svědomitý a ochotný vykonávat i práce nad rámec svých povinností. Při příležitosti 20 let práce ve VS ČR mu v roce 2017 byla udělena plaketa VS 2. stupně.

V jeho osobním životě vždy stála na prvním místě starost o rodinu, výchovu a vzdělání obou dětí. Jejich dosavadní studijní výsledky byly umožněny i díky obětavosti a materiálnímu zajištění ze strany obou rodičů. Smrtí jednoho z  živitelů se ocitají ve složité situaci. Chceme jim alespoň touto formou pomoci vyrovnat se s nečekanou ztrátou otce, vyjádřit jim podporu v jejich složité životní situaci a pomoci úspěšně dokončit vzdělání.

Chtěli bychom Vás všechny požádat o podporu. I malá částka, kterou se rozhodne přispět v rámci vyhlášené sbírky, oběma mladým lidem výrazně pomůže zejména v tomto těžkém období.

Sbírku vyhlašuje Nezávislý odborový svaz Policie České republiky ve spolupráci se ZO NOS PČR při Věznici Heřmanice, v souladu s ustanovením § 4 odst. 1 zákona č.117/2001 Sb. o veřejných sbírkách, zahájena je dnem 1. května 2019, ukončena bude 30. června 2019.

Jestliže i Vy chcete projevit podporu a solidaritu, můžete do sbírky přispět převodem nebo vkladem finanční částky na transparentní sbírkový účet Nezávislého odborového svazu PČR, vedený u Sberbank CZ a.s.

 

číslo účtu: 4200555535  kód banky: 6800  variabilní symbol: 35103

 

Již nyní Vám všem děkujeme za projevenou solidaritu a podporu.

 

 

Ing. Dušan Polek                                               JUDr. Milan Štěpánek
předseda ZO NOS PČR                                          předseda NOS PČR
při Věznici Heřmanice

 

sdílejte
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email