Veterán

Olympiáda veteránů NOS PČR 2019

V od pátku 23.8.2019 do neděle 25.8.2019 se v areálu Vzdělávacího zařízení Pardubice uskutečnil ztv. „nultý“ ročník Olympiády policejních veteránů Nezávislého odborového svazu Policie ČR. Olympiádu jako ….

Veterán

Pieta Lidice

ředseda výboru NOS PČR pro veterány Jiří Mergl se dne 14. června 2019 zúčastnil Děkovného koncertu pro Lidice, který se každoročně koná v předvečer pietní ….

Veterán

Silver A – pietní akt Pardubic

Silver A – pietní akt Pardubice Památník Lidice pod záštitou Ministerstva kultury a ve spolupráci s Pardubickým krajem, městem Pardubice, městem Sezemice, Českým svazem bojovníků ….

Veterán

20 setkání veteránů

Vážené veteránky a vážení veteráni, již po 20. jsme se dne 13. prosince 2018 sešli v restauraci Gerbera – Budvar Aréna na tradičním srazu veteránů ….

Veterán

Bowling VETERÁNŮ

Bowling VETERÁNŮ   Dne 14. 11. 2018 proběhla sportovní akce bývalých policistů – veteránů NOS PČR. Hlavními organizátory sportovní akce byla  Rada útvaru Libereckého kraje,  Základní ….

Veterán

Setkání veteránů Bunkr

Podzimní X. celostátní setkání veteránů NOS PČR Praha Bunkr. Dne 10.11.2018 se uskutečnilo v bunkru pod Vítkovem v Praze X. celostátní setkání veteránů NOS PČR. ….

Veterán

Rybářské závody veteránů

Mariánskolázeňští policejní veteráni pořádali rybářské závody na rybníce v Úbočí. Za velmi pěkného letního sobotního rána, 15. září 2018, se sešli mariánskolázeňští policejní veteráni na ….