Sbírka

Vážené dámy a pánové, kolegyně a kolegové,
dovoluji si Vás oslovit jménem Vězeňské služby České republiky, Věznice Mírov a Základní organizace Nezávislého odborového svazu Policie České republiky v Mírově, s prosbou o pomoc pro pozůstalé po tragicky zesnulém kolegovi pprap. Janu Bröcklovi.
Ten tragicky zemřel dne 18. 1. 2019 na Pardubicku při dopravní nehodě mezi obcemi Voleč a Chýšť při řízení služebního vozidla a plnění  svých služebních povinností. Po sobě zanechal manželku Pavlínu a 3 děti.
Pokud se stejně jako my rozhodnete nebýt lhostejní, můžete do sbírky přispět převodem nebo vkladem na transparentní sbírkový účet, který je součástí této přílohy.

Všem upřímně děkujeme za projevenou solidaritu a podporu.

bankovní účet: 5577830001/5500  NUTNÝ VS: 18012019

Vrchní rada
plk. Ing. Mgr. Vladimír LANG
ředitel věznice

Mgr. František RICHTER
Předseda ZO NOS PČR při Věznici Mírov

VĚZEŇSKÁ SLUŽBA ČESKÉ REPUBLIKY, VĚZNICE MÍROV
a
NEZÁVISLÝ ODBOROVÝ SVAZ POLICIE ČR, VĚZEŇSKÁ SLUŽBA ČR, ZÁKLADNÍ ORGANIZACE VĚZNICE MÍROV

pořádají ve spolupráci s CHARITOU ZÁBŘEH veřejnou sbírku na pomoc pozůstalým po příslušníkovi, podpraporčíkovi JANU BRÖCKLOVI, který tragicky zahynul dne 18.1.2019 na Pardubicku při dopravní nehodě, během plnění svých služebních povinností.
Způsob konání sbírky a možnost, jak se zapojit: na území ČR, v časově omezeném období od 1.2.2019 do 30.4.2019 shromažďováním finančních příspěvků převedených bezhotovostně na transparentní bankovní účet číslo: 5577830001/5500 zřízený u RaiffeisenBank Šumperk veškeré dary na tento podúčel veřejné sbírky MUSÍ BÝT ZASLÁNY S VARIABILNÍM SYMBOLEM PLATBY: 18012019 vybrané finance budou předány pozůstalé rodině z Pobučí - vdově Pavlíně a 3 dětem; budou sloužit na překlenutí tíživé finanční situace při výpadku příjmů živitele rodiny, výpomoc při splacení úvěrů na  bydlení a na dokončení rekonstrukce rodinného domku, k podpoře studia dětí dárci si mohou svůj příspěvek zkontrolovat ve výpisu z účtu na následujícím odkazu pokud dárce potřebuje vystavit potvrzení o poskytnutém daru pro odpočet z daní, napíše si o něj s uvedením všech potřebných údajů prostřednictvím tohoto formuláře zodpovědná osoba oprávněná jednat ve věci sbírky: Bc. Jiří Karger, tel. 736 509 430, email: reditel@charitazabreh.cz

PřílohaVelikost
PDF icon informace_o_sbirce_jan_brockl.pdf608.87 KB