RYCHLÝ PANEL

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josefem Vospělem, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

Zájezd policejních veteránů s výstupem na horu Velká Blaník a setkání v pivovaru Hubertus

V sobotu 14. října 2023 uspořádali královéhradečtí policejní veteráni Nezávislého odborového svazu Policie ČR ve spolupráci se základní organizací NOS PČR Krajského policejního ředitelství Královéhradeckého kraje v Hradci Králové  společný zájezd  s výstupem na horu Velký Blaník a exkurzí do pivovaru Hubertus v Kácově.

 

Zájezdu se zúčastnili rovněž členové ZO NOS PČR z Krajského policejního ředitelství v Pardubicích a několik členů spolku Policejní veterán, z. s. Za velmi příznivého počasí na tuto roční dobu  nejprve všichni účastníci vystoupali na bájnou horu Velký Blaník (638 m n. m.), někteří dokonce i na rozhlednu na vrcholu hory. Po návratu z procházky v přírodě následovala cesta do pivovaru Hubertus v Kácově, kde byla na programu prohlídka provozu a následně posezení v pivovarské restauraci s obědem a ochutnávkou produkce pivovaru. Po krátké prohlídce okolí pivovaru, který se nachází v bezprostřední blízkosti řeky Sázavy, následoval odjezd do Hradce Králové. Všichni účastníci byli s programem velmi spokojeni a vyjadřovali zájem o podobné výlety a zájezdy i v příštím roce.

 

Organizátorům se již opakovaně osvědčila spolupráce při organizaci podobných akcí s územní základní organizací NOS PČR při zabezpečování přípravy zájezdu, ale i naplnění potřebného počtu  účastníků pro využití autobusové dopravy. Na Hradecku probíhá rovněž velmi dobrá spolupráce s územní organizací spolku Policejní veterán, jejímž členům je možnost účasti na podobných akcích rovněž nabídnuta.

 

 

Jan Dvořák

člen Výboru NOS PČR pro veterány

 

 

 

 

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem