NEZÁVISLÝ ODBOROVÝ SVAZ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

Čtvrtek 11. 4. 2024

POMOC a SOLIDARITA

Veřejná sbírka David Olexa

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a Základní organizace NOS PČR Zlín, vyhlašují sbírku pro děti Davida Olexy. Adam i

Souhrn výhod

Právní ochranu má každý řádný člen bez dalších poplatků. Rodinní příslušníci mohou využívat právní služby s 30% slevou ze standardní hodinové sazby.

Pojištění má každý řádný člen bez dalších poplatků. Rodinní příslušníci mohou využívat cestovní pojištění za bezkonkurenční roční cenu 110 Kč.

Každý řádný člen může čerpat příspěvky, jako třeba proplacení spoluúčasti 1000 Kč při využití svazového pojištění odpovědnosti za škody.

Každý řádný člen může využívat členskou kartu Paysy a získat k svazovému odznaku členský průkaz.

Členové mohou využívat slevy na služby mobilních operátorů T-Mobile a O2 a zájemci o členství si mohou nechat porovnat svůj tarif se svazovým.

Veteráni mohou také využívat služby mobilních operátorů a další benefity, a také získat žádaný odznak a průkaz veterána či velice výhodné pojištění. 

Členové i zájemci o členství mohou využít kalkulačku výhod ke zjištění výhodnosti členství nebo si nechat výhody vysvětlit, či se zapojit do činností svazu