MENU

NEZÁVISLÝ 

ODBOROVÝ SVAZ

POLICIE ČR

Solidarita

Poděkování NOS PČR za pomoc

Vážená kolegyně, vážený kolego,

 

v posledních letech se náš svaz rozrůstá zhruba o tisíc kolegů ve služebním či pracovním poměru ročně, i přes výrazné odchody od bezpečnostních sborů. V následujících měsících dosáhneme počtu 19.000, a to nepočítáme dalších více než 3.500 veteránů svazu.

 

Rostoucí zájem o členství je především vaše zásluha, neboť předáváte svým kolegům informace o existenci svazu a o tom, co nabízí. A není toho zrovna málo, co vysvětlujete, že bude mít bez dalšího zaplaceno v rámci řádného členství,… právní ochrana, pojistka na blbost, včetně proplacení spoluúčasti svazem, pojistka na pracovní neschopnost, cestovní pojištění, příspěvky na tábory dětí a řadu dalších benefitů

 

Proto jsme již dlouho hledali způsob, jak poděkovat každému, koho nový člen uvede v přihlášce (ke stažení zde) jako toho, kdo ho přesvědčil a pomohl mu s přijetím do svazu. Výsledkem je zkušební program schválený předsednictvem a výbory svazu od počátku tohoto měsíce ve spolupráci s Alza.cz. Dalo by se s nadsázkou říci, že se sešel svazový NOSál s Alzákem a vymysleli, že jako poděkování za nábor nových členů budou rozdávat slevové poukazy, které Alza.cz bude vystavovat na základě spolupráce s NOS PČR. Tedy každý, jehož osobní číslo a email bude uveden v příslušné kolonce přihlášky nového člena (u starých přihlášek v kolonce „Poznámka“ vlevo dole) obdrží slevový poukaz od Alza.cz v hodnotě 100 Kč, za každého nového člena.

 

Údaje se budou zpracovávat čtvrtletně do případného ukončení programu, pokud o něj nebude zájem, nebo do vyčerpání poukazů, kterých je zatím opravdu dostatek.  Program se netýká náboru veteránů, ale i veterán se může zapojit, neboť poukazy za uvedených podmínek může obdržet i ten, kdo není členem svazu.

 

Jinak bychom chtěli poděkovat za stoupající propagaci svazu, která je vidět i na raketově rostoucím zájmu o propagační předměty svazu z e-shopu, který je již na hranici kapacit kanceláře NOS PČR. Také chceme poděkovat za vyplnění dotazníku Priprava-na-protestni-akci na účast na připravované protestní akci, protože #BezpecnostNecoStoji.

 

Předsednictvo NOS PČR

 

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 7. 2024
22483

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívají desetitisíce členů? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Kontakty

Užitečné

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem