MENU

NEZÁVISLÝ 

ODBOROVÝ SVAZ

POLICIE ČR

Solidarita

ZP MV ČR – poukaz pro veterány

NOS PČR dojednal benefit pro veterány – pojištěnce Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR poukaz ve výši 1.000 Kč. Poukaz mohou čerpat veteráni mající nárok na výsluhy u bezpečnostních sborů, což musí doložit rozhodnutím o výsluhách. Více informací naleznete přímo ve formuláři, který naleznete níže. Vyplněný formulář zašlete (spolu s rozhodnutím o výsluhách, pokud již není u nás uložen) na email veterani@nosp.cz, poté bude potvrzený zaslán zpět.

 

Formular_R_Poukaz_VeteranNOS_PCR_2024-1.pdf

×

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 7. 2024
22483

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívají desetitisíce členů? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Kontakty

Užitečné

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem