NOS PČR

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josef Vospěl, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

Mariánské Lázně – předvánoční setkání policejních veteránů

Rok se s rokem sešel a mariánskolázeňští policejní veteráni se znovu setkali na již tradičním posezení, které se tentokráte konalo 18. prosince 2023, ve stylové restauraci Pod Tribunou M.L. s.r.o v Mariánských Lázní. Takto se každoročně, v předvánočním čase, schází téměř třicítka bývalých policistů, aby se pobavili, zavzpomínali, a hlavně si užili setkání s bývalými kolegy a kamarády, se kterými dlouhá léta pracovali.

Poděkování patří těmto statečným mužům zákona, kteří po celá desetiletí chránili majetek, život a zdraví mariánskolázeňských občanů, často i s nasazením vlastních životů. A to, že se sešli, svědčí o jejich loajálnosti k bezpečnostnímu sboru, k zákonu, k vlasti, k občanům, kteří měli jejich důvěru a mohli se na ně spolehnout. Přeji policejním veteránům – jedinečným mužům zákona, aby nový rok byl plný úspěchů. Ať se jim splní všechna přání a užili si chvíle odpočinku a hlavně byli zdraví. Poněvadž bez zdraví si neužijí to ostatní, co je v roce 2024 má potkat.

Na setkání byly zasloužilým veteránům předány koordinátorem pro veterány Jiřím Merglem nádherné medaile, a to npor. v.v. Jaroslavu Svobodovi a npor. v.v. Pavlu Burešovi. Tímto jim děkujeme za práci, kterou pro společnost vykonali. Poděkování rovněž patří personálu restaurace Pod Tribunou za zprostředkování milého posezení a báječnou obsluhu.

Motto: Život se mění, ale skutečné hodnoty jsou vždy stejné, vždy zůstávají. To je poctivost, vlastenectví, svědomí, láska, laskavost, odvaha, důstojnost, citlivost, odpovědnost a smysl pro povinnost.

Veteránům a jejich rodinám vše krásné v roce 2024 přejí:

za NOS PČR – koordinátor pro veterány Jiří Mergl, Oldřich Devera, předseda NOS Mariánské Lázně a PhDr. Jaroslav BENEŠ, MBA.

 

 

 

 

 

 

Sdílet tento článek

Počet veteránů k 1. 5. 2024
3556

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem