NEZÁVISLÝ ODBOROVÝ SVAZ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

Čtvrtek 21. 10. 2021

POMOC a SOLIDARITA

Telefonní a datové služby

Náhodné benefity

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít

Jedná se o dlouholetý zaměstnanecký program, díky němuž může každý  člen/veterán NOS PČR  uzavírat smlouvy s mobilním operátorem T-Mobile a.s. pro sebe a své blízké, a to za ceny dojednané NOS PČR. V součtu lze pak oproti standardním cenám operátora ušetřit i částku přesahující členský příspěvek.

 

Podmínkou čerpání T-Mobile benefit programu je, aby smlouva u operátora byla vždy vedena na RODNÉ ČÍSLO člena/veterána NOS PČR. Ve smlouvě pak může mít člen/veterán  max. 8 telefonních čísel zvýhodněných programem.

 

Platný ceník T-Mobile programu NOS PČR najdete na členské kartě Paysy a nebo si  o něj napište na kralova@nosp.cz.

 

V aktualizovaném ceníku programu NOS PČR platném od 3.3.2021 najdete:

– nabídku tarifů s volnými minutami a volnými SMS, ale také tarify neomezené . K tarifům si pak aktivujete i  libovolnou výši dat z nabídky programu,

– další výhodou je možnost současně s benefit programem aktivovat i  Magentu od T-Mobile (přesné info o možné Magentě, týkající se vaší smlouvy, vám sdělí operátor),

– aktivací zaměstnaneckého programu je současně aktivována tzv. PPS, tedy privátní podniková síť, díky níž si všechna čísla zařazená do programu mezi sebou  v rámci ČR volají zdarma (nečerpají se volné minuty nastaveného tarifu).

Ceny jsou tak díky celému  programu pro vás velice příznivé.

 

Jak využít T-Mobile program

Vstoupit do T-Mobile Programu lze buď na značkové prodejně T-Mobile nebo přes internetové stránky společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. https://www.t-mobile.cz/web/cz/program-t-mobile.

V obou případech při žádosti o aktivaci programu uvedete  vždy přihlašovací údaje – tj. heslo a číslo T-Mobile Programu. Číslo a heslo programu najdete v ceníku T-Mobile benefit programu.

 

Upozornění:

·

    • Na internetu i na prodejně naleznete v nabídce daleko více tarifů, balíčků a možností k objednání služeb, sleva bude poskytnuta pouze na  tarify uvedené v programu.
    • Čísla a služby musí být registrovány pouze na rodné číslo člena/veterána NOS PČR a ten za ně nese plnou odpovědnost.
    • V T-Mobile Programu můžete mít zařazeno 8 čísel (v součtu celkem u T-Mobile i mimo program), pokud tento limit překročíte, budete z programu automaticky vyřazeni a bude Vám odebrána sleva. Pokud je telefonní číslo vedeno na jiné rodné číslo než na člena/veterána NOS PČR pak nebude sleva vůbec navedena!
    • Při ukončení členství v NOS PČR bude v následujícím měsíci zvýhodněný zaměstnanecký program u vaší smlouvy operátorem odebrán, tj. nastavené tarify + data budou účtovány za cenu běžnou, není pak aktivní ani PPS.

 

  • Nastavení služeb a tarifů u čísel, další požadavky, reklamace faktur si zajišťujete sami přes ZC T-Mobile 800 73 73 73 nebo na jakékoliv pobočce operátora T-Mobile a.s. Zákaznické centrum T-Mobile  je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na tel. čísle 800 73 73 73. Hovory uskutečněné z mobilní sítě T-Mobile jsou zdarma.

 

Ilona Králová – benefity a agenda smluv T-Mobile, O2 Family

tel: +420 734 266 265  (PO-PÁ od 9.00 do 15.30 hod)

sdílejte
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email