NEZÁVISLÝ ODBOROVÝ SVAZ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

Čtvrtek 11. 4. 2024

POMOC a SOLIDARITA

Veřejná sbírka David Olexa

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a Základní organizace NOS PČR Zlín, vyhlašují sbírku pro děti Davida Olexy. Adam i

Telefonní a datové služby

Náhodné benefity

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít

Jedná se o dlouholetý členský program, díky němuž může každý člen/veterán NOS PČR  uzavírat smlouvy s mobilním operátorem T-Mobile a.s. pro sebe a své blízké, a to za zvýhodněné ceny dojednané NOS PČR. V součtu lze pak oproti standardním cenám operátora ušetřit i částku přesahující členský příspěvek.

 

Podmínkou čerpání T-Mobile benefit programu je, aby smlouva u operátora byla vždy vedena na RODNÉ ČÍSLO člena/veterána NOS PČR. Ve smlouvě pak může mít člen/veterán  max. 8 telefonních čísel zvýhodněných programem.

 

V aktualizovaném ceníku programu NOS PČR platném od 18.11.2022 najdete:

  • nabídku zvýhodněných tarifů generace Tarify 2022 , které mohou využívat 5 G Prémiovou síť
  • další výhodou je možnost současně s benefit programem aktivovat i  Magentu od T-Mobile (přesné info o možné Magentě, týkající se vaší smlouvy, vám sdělí operátor),
  • aktivací zaměstnaneckého programu je současně aktivována tzv. PPS, tedy privátní podniková síť, díky níž si všechna čísla zařazená do programu mezi sebou  v rámci ČR volají zdarma (nečerpají se volné minuty nastaveného tarifu).

 

Ceny jsou tak díky celému programu v porovnání s těmi běžnými velice příznivé.

V případě zájmu o zjištění tarifu vyplňte kontaktní údaje a Váš stávající mobilní tarif. Členové naleznou kompletní nabídku tarifů  v členském informačním systému ESNOS nebo v mobilní kartě člena Paysy.

Počet dotazů jednoho zájemce je z provozních důvodů omezen.

Jak využít T-Mobile program

Vstoupit do T-Mobile programu lze buď na značkové prodejně T-Mobile nebo přes internetové stránky společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. https://www.t-mobile.cz/web/cz/program-t-mobile.

V obou případech při žádosti o aktivaci programu uvedete  vždy přihlašovací údaje – tj. heslo a číslo T-Mobile Programu. Číslo a heslo programu najdete v ceníku T-Mobile benefit programu.

Upozornění:

 

  • Na internetu i na prodejně naleznete v nabídce daleko více tarifů, balíčků a možností k objednání služeb, sleva bude poskytnuta pouze na  tarify uvedené v programu.
  • Čísla a služby musí být registrovány pouze na rodné číslo člena/veterána NOS PČR a ten za ně nese plnou odpovědnost.
  • V T-Mobile Programu můžete mít zařazeno 8 čísel (v součtu celkem u T-Mobile i mimo program), pokud tento limit překročíte, budete z programu automaticky vyřazeni a bude Vám odebrána sleva. Pokud je telefonní číslo vedeno na jiné rodné číslo než na člena/veterána NOS PČR pak nebude sleva vůbec navedena!
  • Při ukončení členství v NOS PČR bude v následujícím měsíci zvýhodněný zaměstnanecký program u vaší smlouvy operátorem odebrán, tj. nastavené tarify + data budou účtovány za cenu běžnou, není pak aktivní ani tzv. privátní podniková síť.
  • Nastavení služeb a tarifů u čísel, další požadavky, reklamace faktur si zajišťujete sami přes zákaznické centrum T-Mobile 800 73 73 73 nebo na jakékoliv pobočce operátora T-Mobile a.s. Zákaznické centrum T-Mobile  je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na tel. čísle 800 73 73 73. Hovory uskutečněné z mobilní sítě T-Mobile jsou zdarma.

 

 

 

Ilona Králová – benefity a agenda smluv T-Mobile, O2 Family

tel: +420 734 266 265  (PO-PÁ od 9.00 do 15.30 hod)

e-mail: benefity@nosp.cz

sdílejte
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívá více než 21 tisíc členů? Využijte náš kontaktní formulář.

V případě zájmu o členství stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Služby v rámci členství

Aktuálně ze svazu

Užitečné formuláře