T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít

Jde o dlouholetý program, v němž může člen uzavírat smlouvy s mobilní operátorem T-mobile pro sebe a své blízké, za ceny dojednané NOS PČR, na čemž lze v součtu oproti standardním cenám ušetřit i částku přesahující členský příspěvek, např.: 

 •  je možné využívat samostatné datové tarify za měsíční paušál od 100 Kč do 250 Kč, v závislosti na výši FUP, dosahujícího až 30 GB dat, tarify od 60 Kč měsíčně, využitelné zejména pro děti a prarodiče, neomezené hlasové tarify od 399 Kč měsíčně s 1 500 MB dat atp.,
 • každý člen může uzavřít se společností T-mobile 4 smlouvy pro sebe, rodinu a blízké, za které si ručí každá osoba sama.

Úplný ceník je přístupný členům v členské mobilní aplikaci Paysy nebo členském evidenčním systému ESNOS

 

Jak využít T-Mobile program:

Vstoupit do T-Mobile Programu lze buď na značkové prodejně nebo přes internetové stránky společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. https://www.t-mobile.cz/web/cz/program-t-mobile. Vždy budete muset uvést přihlašovací údaje a to číslo T-Mobile Programu a heslo T-Mobile programu. Na prodejně s Vámi vše zařídí pracovník T-Mobile. Na internetu se řídíte danou nabídkou.

Informace a manuál k T-Mobile programu naleznete ZDE! (Nutné přihlášení!!)

Upozornění:

 • Na internetu i na prodejně naleznete v nabídce daleko více tarifů, balíčků a možností
  k objednání služeb, sleva bude poskytnuta pouze na hlasové tarify zařazené v programu, které si můžete aktivovat i po doručení SMS správy o přiřazení telefonního čísla pod T-Mobile program NOS PČR (T30, T1500, S námi síť nesíť)
 • Při objednání jsou nastaveny původní ceny T-Mobile, které budou uvedeny i na smlouvě, sleva se Vám nastaví až po aktivaci balíčku (ověření členství, souhlas NOS PČR). Pokud si chcete aktivovat tarif T1500 tak si ho aktivujte po potvrzující SMS o zařazení pod T-Mobile program. Plná cena tarifu je 4.537,-Kč s DPH.
 • Čísla a služby musí být registrovány pouze na rodné číslo člena NOS PČR a ten za ně nese plnou odpovědnost, v T-Mobile Programu můžete mít zařazeno max. 5 čísel (v součtu celkem
  u T-Mobile i mimo program), pokud tento limit překročíte, budete z programu automaticky vyřazeni a bude Vám odebrána sleva. Pokud je telefonní číslo vedeno na jiné rodné číslo než na člena NOS PČR nebude sleva navedena.
 • Nastavení, požadavky, reklamace si zajišťujete sami přes info-linku T-Mobile nebo na jakékoliv pobočce.
 • Po zažádání zařazení telefonního čísla pod T-Mobile program NOS PČR trvá až 5 dní, než se telefonní číslo dostane k potvrzení na NOS PČR, po potvrzení trvá dalších 5 dní, než T-Mobile slevu na telefonní číslo navede.

Všechny další informace týkající se T-Mobile Programu získáte prostřednictvím Zákaznického centra, které je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na tel. čísle 800 73 73 73. Hovory uskutečněné z mobilní sítě T-Mobile jsou zdarma.
Odkaz na internetovou stránku: https://www.t-mobile.cz/web/cz/program-t-mobile

S pozdravem a přáním hezkého dne

Simona Hlavicová
Nezávislý odborový svaz Policie České republiky
Bartolomějská 306/7
110 00 Praha 1
Tel: +420 739 534 534
e-mail: hlavicova@nosp.cz
web: http://www.nospcr.cz