T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít

Jde o dlouholetý zaměstnanecký program, díky němuž může každý  člen/veterán NOS PČR  uzavírat smlouvy s mobilním operátorem T-Mobile a.s. pro sebe a své blízké, a to za ceny dojednané NOS PČR. V součtu lze pak oproti standardním cenám operátora ušetřit i částku přesahující členský příspěvek.

Podmínkou čerpání T-Mobile benefit programu je, aby smlouva u operátora byla vedena na RODNÉ ČÍSLO člena/veterána NOS PČR. Ve smlouvě pak může mít člen/veterán  max. 5 telefonních čísel zvýhodněných programem.

Číslo a heslo programu najdete v ceníku T-Mobile benefit programu, sdělí se operátorovi vždy při žádosti o program.

V ceníku programu NOS PČR platného od 1.1.2021 je  nabídka:

 • tarifů „Můj Tarif“ – hlasová část + datová část (hlasovou část a datovou část lze různě  kombinovat, společně s hlasovou částí musí být aktivní i datová část!),
 • nabídka samostatných Datový tarifů „Můj Tarif“  pro samostatné datové sim karty (např. do notebooku či tabletu),
 • doplňkový tarif – tento tarif lze mít aktivní po dobu členství či veteránství v NOS PČR, po případném vyřazení z programu NOS PČR operátor doplňkový tarif automaticky změní na aktuálně platný nejnižší možný tarif z nabídky T-Mobile.

Dále je možné s  T-Mobile benefit současně využívat i od T-Mobile Magentu 1, čímž někteří zákazníci T-Mobile benefit programu mohou získat díky ní i další slevy na služby (Magentu lze čerpat již  pro 2 služby s cenou nad 399 Kč s DPH a  vyšší).

INFORMUJTE SE PŘÍMO U T-MOBILE

https://www.t-mobile.cz/magenta?campaign=1700a01_|_SRCH:_Magenta_1&gclid=EAIaIQobChMI38rE48OE7gIVy-F3Ch3MpwNYEAAYASAAEgJjbPD_BwE

Úplný ceník platný k 1.1.2021 je přístupný členům v členské mobilní aplikaci Paysy nebo členském evidenčním systému ESNOS.

Jak využít T-Mobile program:

Vstoupit do T-Mobile Programu lze buď na značkové prodejně T-Mobile nebo přes internetové stránky společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. https://www.t-mobile.cz/web/cz/program-t-mobile. Vždy budete muset uvést přihlašovací údaje, a to číslo T-Mobile Programu a heslo T-Mobile programu. Na prodejně s Vámi vše zařídí pracovník T-Mobile.

Informace a manuál k T-Mobile programu naleznete ZDE! (Nutné přihlášení!!)

Upozornění:

  • Na internetu i na prodejně naleznete v nabídce daleko více tarifů, balíčků a možností k objednání služeb, sleva bude poskytnuta pouze na  tarify uvedené v programu, které si můžete aktivovat i po doručení SMS zprávy o přiřazení telefonního čísla pod T-Mobile program NOS PČR.
  • Při objednání jsou nastaveny původní ceny T-Mobile, které budou uvedeny i na smlouvě, sleva se Vám nastaví až po aktivaci balíčku (ověření členství, souhlas NOS PČR).
  • Čísla a služby musí být registrovány pouze na rodné číslo člena NOS PČR a ten za ně nese plnou odpovědnost, v T-Mobile Programu můžete mít zařazeno 5 čísel (v součtu celkem u T-Mobile i mimo program), pokud tento limit překročíte, budete z programu automaticky vyřazeni a bude Vám odebrána sleva. Pokud je telefonní číslo vedeno na jiné rodné číslo než na člena NOS PČR pak nebude sleva navedena!
  • Nastavení služeb a tarifů u čísel, další požadavky, reklamace faktur si zajišťujete sami přes info-linku T-Mobile 800 73 73 73 nebo na jakékoliv pobočce operátora T-Mobile a.s.
  • Po zažádání zařazení telefonního čísla pod T-Mobile program NOS PČR trvá až 5 dní, než se telefonní číslo dostane k potvrzení na NOS PČR, po potvrzení trvá dalších 5 dní, než T-Mobile slevu na telefonní číslo navede.

Všechny další informace týkající se T-Mobile Programu získáte prostřednictvím Zákaznického centra, které je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na tel. čísle 800 73 73 73. Hovory uskutečněné z mobilní sítě T-Mobile jsou zdarma.

Odkaz na internetovou stránku: https://www.t-mobile.cz/web/cz/program-t-mobile

S pozdravem a přáním hezkého dne

Ilona Králová

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky
Bartolomějská 306/7
110 00 Praha 1
Tel: +420 734 266 265
e-mail: kralova@nosp.cz
web: http://www.nospcr.cz

sdílejte
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email