NOS PČR

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josef Vospěl, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

XII. celostátní setkání veteránů NOS PČR – Plzeň

V sobotu 25. listopadu 2023 se od 09:00 hod. uskutečnilo XII. celostátní setkání policejních veteránů NOS PČR v Plzni.  Setkání proběhlo v Plzni ve sportbaru Bowling – Pivnice Sladovnická, kde bylo zajištěno občerstvení. K dispozici bylo i vybavení pro sportovní aktivity. Mimoplzeňští účastníci letos neměli zajištěno ubytování vzhledem k tomu, že ubytovna Krajského ředitelství PČR Plzeň sloužila jinému účelu.

 

Celkem se přihlásilo 102 policejních veteránů z celé republiky. Každý účastník obdržel pamětní list s fotografií chodského města DOMAŽLICE, krásnou čepici s odznakem Veterán NOS PČR a teplé zimní rukavice. Účastníci setkání si mohli zakoupit veteránský kalendář NOSP PČR ZO č. 2 Plzeň na rok 2024.  Program krátce zahájil a přivítal přítomné veterán Josef Hlaváč. Místopředseda veteránů NOS PČR  Jan Dvořák seznámil přítomné s činností odborů. Zároveň kladně hodnotil zvýšenou aktivitu veteránů při pořádání akcí v celé republice. Po skončení oficiálního programu byly k dispozici letos nesoutěžní sportovní aktivity bowling, karty-prší, kulečník a hry v šipky, kterých se zúčastnilo nebývalý počet veteránů (nejlepší byl odměněn „Staňkovským koláčem“).  Z činnosti veteránů ZO NOS PČR Plzeň č. 2 za uplynulá léta byly k dispozici na širokorozměrné obrazovce foto a video prezentace (výroční schůze, velikonoční a vánoční bowling, setkání veteránů v rekreačním středisku KŘP Plzeňského kraje na ALMĚ v Železné Rudě, Dětský den na Borské přehradě, krajské setkání na Hracholuské přehradě a Celostátní setkání veteránů v Plzni) – všech těchto akcí se aktivně zúčastňují především veteráni ZO NOS PČR Plzeň č. 2. Účastníci se věnovali rovněž konzumaci a hodnocení  plzeňského piva a diskuzím s veterány z celé republiky.

 

Po obědě byli oceněni medailí veteráni – Zdeněk Keler,  Alipi Kostadinov, Petr Hauser, Ladislav Pojar, Petr Mleziva a Josef Šimka, kteří se aktivně podílejí při pořádání akcí ZO NOS PČR Plzeň č. 2. Za nejlepší výkon byli oceněni „Staňkovským pouťovým koláčem“ veteráni – Jiří Pejsar – bowling, Zdeněk Zeman – šipky, Petr Přeslička – prší.  

 

Dvanácté setkání veteránů v Plzni se povedlo, všichni zúčastnění byli spokojeni a doufáme, že se ve zdraví setkají i v roce příštím. Za dobrou organizaci setkání je třeba poděkovat organizátorům Janu Dvořákovi, Josefovi Hlaváčovi, Karlu Vackovi a dalším veteránům. Akci finančně podpořil ze svých fondů a sponzoroval NOS PČR, veteráni ZO NOS PČR č. 2 při KŘP Plzeňského kraje.

 

 

 

Sdílet tento článek

Počet veteránů k 1. 5. 2024
3556

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem