RYCHLÝ PANEL

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josefem Vospělem, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

Již po XVII. a opět jinak

Ve čtvrtek dne 10. prosince 2015 se sešli veteráni NOS PČR  registrovaní pod KŘ PČR Jčk. České Budějovice na již sedmnáctém regionálním setkání v nově získaných prostorách Budvar arény v restauraci GERBERA v Českých Budějovicích. Po delším jednání s majitelem se podařilo tuto restauraci získat bezúplatně.  Po příchodu mohli účastnici obdivovat sbírku dresů a to jak oddílů kopané a hokeje v Českých Budějovicích tak i dalších. Taktéž se podařilo zajistit celkové ozvučení celého prostoru restaurace, takže bylo všem řečníkům dobře rozumět. Ve vestibulu účastníci mohli zaplatit příspěvky na rok 2016 a tradičně si mohli zakoupit speciální kalendář NOS PČR  veterána

Po zahájení a seznámení s programem, které provedl dědek Josef se rozproudila debata o konání sportovního dne veteránů v jarním období. Z celé rozpravy vyplynulo, že není na  organizaci této akce nic měnit. Další dotazy byly zodpovězeny, a proto se postoupilo k podávání občerstvení a to pivovarského guláše z divočáka, který byl zaléván dobrým pivem a to pochopitelně Budvarem. Všech 120 účastníků bylo spokojeno a to jak organizací, místem a prostředím.

Všem se v této restauraci velice líbila a bylo ze strany účastníků kvitováno jak prostředí  a obsluha a vzešel požadavek na zajištění této restaurace i pro příští léta.Náš fotograf Vilka Kabeláč celé setkání dokumentoval a jistě si rádi prohlédnete jak prostory restaurace, výzdobu a taktéž sami sebe jak jste zvěčněni. Veškeré foto bude opět k nahlédnutí na našich stránkách.

Josef  dědek  Votýpka

 

Foto naleznete pod odkazem: http://veterannosp.rajce.idnes.cz/Ceske_Budejovice_10.12.2015

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem