RYCHLÝ PANEL

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josefem Vospělem, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

Zelená cesta pro veterány NOS PČR ve Vojenské nemocnici Brno

Od července probíhala jednání s ředitelem Vojenské nemocnice Brno plk. MUDr. Martinem Stračárem o možnosti lékařské péče pro veterány NOS PČR tzv. Zelené cesty. Jednání probíhala ve spolupráci s Komunitním centrem pro válečné veterány v Brně. Na základě těchto jednání v měsíci říjnu 2020 podepsali předseda NOS PČR Tomáš Machovič, předseda výboru pro veterány NOS PČR Jiří Mergl a ředitel Vojenské nemocnice Brno p.o. plk. MUDr. Martin Stračár Memorandum o spolupráci poskytování zdravotních služeb VETERÁNŮM NOS PČR ve Vojenské nemocnici Brno s cílem zabezpečit poskytování kvalitních zdravotních služeb. Memorandum bude zveřejněno na stránkách NOS PČR v sekci Veterán.

Veteráni se zaregistrují do programu Zelená cesta – specifický objednávkový systém, který zajišťuje zaregistrovaným osobám poskytování zdravotních služeb v minimálních čekacích dobách na základě provedené objednávky. Vojenská nemocnice Brno má pro tento systém určené odborníky, kteří jsou plně odpovědní za profesionální a kvalitní poskytnutí indikované zdravotní péče v rámci příslušného klinického pracoviště. K registraci slouží průkaz veterána NOS PČR.

Nyní probíhají přípravy na jednání s Vojenskou nemocnicí v Praze, která by byla využita pro větší část veteránů NOS PČR  a s Vojenskou nemocnicí v Olomouci, kde je i následná peče pro veterány.

                                                                            Předseda výboru pro veterány NOS PČR Jiří Mergl

 

 

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem