POMOC a SOLIDARITA

Nadační fond
Veřejné sbírky

Příspěvky s právní tématikou

Užitečné formuláře

SLEVY PRO ČLENY

O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Sleva na právní služby AK Kopřiva
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Slider
Xella
CK Zemek
Pneumatiky.cz
Forest park hotel
SPA
Motora
Wienerberger
Datart
Krmivo Platinum
Telly – digitální televize
Robotworld – specialista na roboty
NH Car
Zelená cesta pro veterány NOS PČR ve Vojenské nemocnici Brno
České dráhy – IN KARTA
Slider

TWITTER @NOSPCR

IV. celostátní setkání Veteránů NOS PČR v Plzni

V sobotu 8. listopadu 2014 se od 10:00 hod. uskutečnilo IV. celostátní setkání Veteránů NOS PČR v Plzni.  Setkání opět proběhlo ve Sportbaru v Sladovnické ulici, kde bylo zajištěno stravování a občerstvení, k dispozici bylo i vybavení pro sportovní aktivity. Mimoplzeňští účastníci měli zajištěno ubytování na ubytovně Krajského ředitelství PČR Plzeň.
Celkem se sešlo 130 veteránů z celé republiky. Každý účastník obdržel pamětní list a tričko s logem setkání. Kdo měl zájem, mohl  si zdarma vzít časopisy Sudoku a Křížovky od vydavatele BURDA s.r.o Praha, ředitele Ondřeje Pfeifera, byla možnost si zakoupit kalendář NOSP PČR na rok 2015, bohužel v omezeném množství, takže se na všechny nedostalo. Program zahájil celostátní koordinátor Veteránů NOS PČR kolega Josef Votýpka a seznámil přítomné s činností odborů. Zároveň kladně hodnotil zvýšenou aktivitu veteránů při pořádání akcí v celé republice. Informaci o programu setkání podal předseda pořádající ZO NOS č.2 při KŘP Plzeňského kraje Ing. Petr Fiala. Ozvučení akce zajistil kolega Karel Vacek.
Po skončení oficiálního programu začaly sportovní soutěže. Největší zájem byl o bowling, přihlásilo se 36 sportovců, karty-prší 12 a hry v šipky se zúčastnilo 15 šipkařů. Kdo zrovna nesportoval, věnoval se nesoutěžním aktivitám, např. luštění sudoku, stolnímu fotbálku, kulečníku a rovněž konzumaci a hodnocení  plzeňského piva a diskuzím s veterány z celé republiky.
K obědu byla knedlíčková polévka a plzeňský guláš.
Po obědě se pokračovalo v soutěžích a diskuzích.
Poté čekala všechny odpolední svačinka  – plzeňské pikantní speciality (domácí zabijačková tlačenka s cibulí a lahůdkový nakládaný hermelín).
Po dokončení sportovních klání byly vyhlášeny výsledky. Bowling: 1. místo – Fiala Petr, 2. místo – Král Vlastimil, 3. místo – Raška Karel. Šipky: 1. místo – Mašek Jaroslav, 2. místo – Salaj Jiří, 3. místo – Hanko Petr. Ti, kteří se umístili na předních místech, obdrželi dárková balení piva a vydařené medaile se zobrazením příslušné disciplíny.
Čtvrté setkání veteránů v Plzni se povedlo, všichni zúčastnění byli spokojeni a doufáme, že se ve zdraví setkají i v roce příštím. Za dobrou organizaci Setkání je třeba poděkovat organizátorům Josefovi Votýpkovi, Josefovi Hlaváčovi a Petru Fialovi. Akci finančně podpořili ze svých fondů a sponzorovali: NOS PČR,  ZO NOS č. 2 při KŘP Plzeňského kraje, ZO NOS č. 3 při Městském ředitelství Plzeň, ZO NOS č. 4 při ÚO Plzeň-venkov,  Vydavatelství Burda s.r.o., redakce Katka-SUDOKU.

sdílejte
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email