POMOC a SOLIDARITA

Nadační fond
Veřejné sbírky

Příspěvky s právní tématikou

Užitečné formuláře

SLEVY PRO ČLENY

Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Alza
Sleva na právní služby AK Kopřiva
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
Slider
Forest park hotel
CK Zemek
Robotworld – specialista na roboty
Zelená cesta pro veterány NOS PČR ve Vojenské nemocnici Brno
Datart
Telly – digitální televize
České dráhy – IN KARTA
Xella
Motora
Wienerberger
SPA
Krmivo Platinum
NH Car
Pneumatiky.cz
Slider

TWITTER @NOSPCR

Setkání veteránů Chrudim – již po čtvrté a opět jinak

Na den 25. 9.2014 jsem byl pozván na čtvrté setkání veteránů NOS PČR pardubického kraje do obce Morašice. Tuto akci zajišťovali opět kolegové z Chrudimi v Morašické hospodě „Ve dvoře“ za podpory majitele p. Pavla Petroviče. Organizátoři opět nezklamali a celé setkání organizovali jako grilování toho nejlepšího (prasátka), které zahájili již v ranních hodinách, aby vše bylo připraveno do 15. hodiny, kdy byl stanoven začátek akce.

Na pozvání organizátorů se tohoto setkání zúčastnil ředitel KŘP Pardubického kraje plk. Mgr. Jan Švejdar a vedoucí územního odboru Chrudim plk. Mgr. Jan Švadlenka, kteří se zúčastnili oficiálního zahájení. Po přivítání a krátkých pozdravech ředitele a organizátorů došlo k ocenění pana Bohuslava KADLEČKA, který se počátkem roku dožívá v plné fyzické i dušení svěžesti krásných 90 let. K tomuto výročí byl koordinátorem p. Josefem Votýpkou předán jmenovanému věcný dar (skleněná mísa s emblémem veteránů). Taktéž byly předány dary organizátorům této akce. Za kolegy, kteří se tohoto setkání nedožili, bylo vzpomenuto minutou ticha a na místním hřbitově položena kytice na hrob p. HOLUBA, bývalého policisty.

Po ukončení zahájení byla improvizována neformální beseda s vedením kraje, kdy byla ze strany koordinátora vysvětlena podstata veteránů NOS PČR a zodpovězeny další dotazy jak ze strany vedení policie, tak ze strany veteránů. Ředitelem Mgr. Janem Švejdarem byla přislíbena větší pomoc a možnost konání těchto akcí v zařízení kraje.

Celé akce se zúčastnilo 67 kolegů veteránů, kteří si jistě pochutnali na grilovaném vepříkovi a dobrém pivečku. Všem chutnalo a jistě se těší na další akci. Jak je uvedeno v názvu článku, když je dobrá parta, vždy se dílo podaří. Tato čtyři setkání jsou vždy pro účastníky překvapením, neboť jsou pokaždé jiná.

Závěrem bych chtěl touto cestou poděkovat p. Rudolfu Makkajovi z hasičské pojišťovny a organizátorům p. Jiřímu Baierovi, Janu Janečkovi a Stanislavu Hladíkovi a v neposlední řadě řediteli plk. Mgr. Švejdarovi a vedoucímu ÚO plk. Mgr. Janu Švadlenkovi.

Koordinátor pro veterány
NOS PČR
Josef Votýpka (zvaný dědek)

Fotky z akce naleznete pod odkazem:
http://veterannosp.rajce.idnes.cz/Chrudim_25.09.2014

sdílejte
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email