Informace o novém komunikačním systému NOS PČR – Paysy

Vážení členové NOS PČR,

informujeme vás tímto o spuštění avizovaného systému výměny informací NOS PČR, který je založen na platformě Paysy. Přínosem tohoto systému, schváleném předsednictvem i oběma Výbory, by mělo být efektivní výměna informací, zejména prostřednictvím mobilní aplikace a tzv. notifikací, zobrazujících se na mobilním telefonu. V této fázi vám aplikace umožní zasílat informace členům základních organizací a postupně i účinné vytváření anket apod.

Mobilní aplikace, s níž je systém nejefektivnější, umožňuje členům jednoduchý přístup k informacím NOS PČR, od svazových kontaktů, přes postupy užití DAS a České pojišťovny, aktuální benefity, po další informace, které budou postupně doplňovány i na základě vašich podnětů.

V tuto chvíli tedy probíhá testovací provoz u jedinců a u konkrétních základních organizací.

Systém tedy funguje prostřednictvím mobilní aplikace (Yourwallet), nainstalované do mobilního telefonu. Prvotní postup zprovoznění je následující. Nejprve Vám přijde aktivační email od společnosti Paysy, v němž naleznete přihlašovací údaje do svého profilu (přihlašovací heslo je po registraci možno změnit). V další zprávě obdržíte odkazy na stažení mobilní aplikaci Yourwallet (naleznete ho také v Google play pro Android nebo APP store pro IOS).

Bližší informace ke zprovoznění naleznete v grafickém manuálu od Petra Černici, který naleznete v samostatném příspěvku.

Tomáš Machovič, člen předsednictva

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky
Bartolomějská 7
110 00 Praha 1
tel:         + 420 974 823 944
fax:        + 420 974 823 943
gsm:      + 420 725 067 467
email:     machovic@nosp.cz
web:       http://www.nospcr.cz/
datová schránka ID: 7iud2sc

 

Návod k instalaci:

 

ke stažení

PDF: