MENU

VETERÁN

při NOS PČR

Solidarita

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

Sraz veteránů NOS PČR z Jihočeského kraje

Již po 24. jsme se dne 20. října 2022 sešli v restauraci Gerbera – Budvar Aréna  na tradičním srazu veteránů PČR organizovanými v rámci ZO NOS při KŘP pro Jihočeský kraj.

 

Prezentace našeho srazu proběhla od 15,00 hodin u Hanky Stejskalové a Lucie Šebestové. Veteránky a veteráni si zároveň mohli převzít čepice s veteránským znakem, reflexní vesty do auta a zaplatit členský příspěvek na rok 2023.

 

V 16.00 hodin naše setkání zahájil Jarda Malovec, který zároveň přivítal hosty, a to předsedu celostátního výboru veteránů pana Jiřího Mergla, předsedu ZO NOS při KŘ PČR kpt. Ing. Patrika Schandla, jeho místopředsedu M. Šenkýře a předsedu kontrolní komise R. Jelínka.

 

V další části vyhodnotil akce konané v roce 2022 a také nastínil, jaké akce bude výbor připravovat na rok 2023. Určitě zůstane jarní a podzimní setkání v Gerbeře, společná střelecká soutěž v Lišově a účast na sportovně a společensky laděné akci, Memoriálu Pepy Votýpky v policejním zařízení  Čeperka u Pardubic. V případě dalších akcí, např. společná návštěva Policejního muzea a vrtulníkové letky v Praze, proběhne nejdříve průzkum zájmu veteránů a pokud bude o akci zájem, bude zařazena do plánu na rok 2023.

 

Předseda celostátního výboru, pan Jiří Mergl seznámil přítomné s benefity pro veterány a plánovanými celostátními akcemi v roce 2023. Podrobnosti jsou uvedeny na internetových stránkách NOS – sekce veteráni. Dále upozornil na skutečnost, že s postupným vývojem v nárůstu členské základny (již cca 3000 veteránů NOS PČR), budou od roku 2023  pro zvýšené náklady a komplikovanou distribuci zrušeny členské známky. Samolepky na auta, které prokazují  členství veterána budou k dispozici až na konci letošního roku.

 

Následně předal navrženým veteránům pamětní veteránské medaile i s drobným dárkem.

 

Krajský koordinátor Jirka Nevyjel podal informaci ke sportovním hrám seniorů na krajské i celostátní úrovni, kdy jihočeské družstvo skončilo na 5.MSHS v Mostě na 2. místě.  Zmínil rovněž pilotní projekt začínající Sportovní ligy seniorů v kraji a podal stručnou informaci k nově připravované seniorské soutěži ve stolním tenisu. Členka výboru Hanka Stejskalová veterány informovala o možnostech placení členského příspěvku a o dokladech potřebných k případné výměně členského průkazu.

 

Pak se již rozproudila čilá výměna názorů a vzpomínek na společnou službu a volná zábava, v jejímž průběhu bylo zkonzumováno i připravené pohoštění. Věřím, že se náš 24. sraz veteránů opět vydařil. Účast 85 našich členů svědčí o oblíbenosti této akce, a tak se můžeme těšit na další příjemná setkání i v roce 2023.

 

člen celostátního výboru pro veterány NOS PČR

JUDr. Jaroslav Malovec

krajský koordinátor

Jiří Nevyjel

 

 

 

 

Sdílet tento článek

Počet veteránů k 1. 7. 2024
3556

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem