NOS PČR

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josef Vospěl, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

Setkání policejních veteránů v Hradci Králové

Ve čtvrtek 20. října 2022 se uskutečnilo tradiční setkání policejních veteránů, sdružených při základní organizaci NOS  PČR Krajského policejního ředitelství Královéhradeckého kraje v Hradci Králové. Po dlouhé odmlce, způsobené covidovými opatřeními, byly pro setkání opět využity prostory hradeckého policejního klubu Na Hradě.  Královéhradečtí policejní veteráni se zde opět sešli s tradičním programem i tradičním a oblíbeným občerstvením. Během přátelského a neformálního setkání byli všichni přítomní seznámeni s akcemi, které v rámci  organizace policejních veteránů v tomto roce již proběhly, zejména s 1. ročníkem olympiády, pojmenované  Memoriál Pepy Votýpky, která se uskutečnila v areálu Vzdělávacího zařízení Pardubice.

 

Setkání  bylo velmi příjemné a otevřené. Přesto, že se tentokrát sešlo veteránů o něco méně, než bývalo dosud na podobných akcích zvykem, pouze něco málo přes dvacet členů, tak ti, co přišli, určitě nezalitovali. Zavzpomínali si na aktivní policejní službu a velmi rádi se setkali se svými bývalými kolegy. V rámci programu  si mnozí našli čas  připomenout si s dobrými přáteli životní jubilea u sklenky na baru. Přitom pohovořili o životě, radostech i o starostech, které je v současné nelehké situaci tíží. Je vždy milé a povzbudivé, když je možné se s těmito otázkami svěřit dobrým přátelům a sdílet s nimi blízké nebo shodné pohledy na mnoho palčivých  životních problémů a situací. I proto jsou podobná setkání velmi dobře vnímána a hodnocena všemi účastníky.

 

Jan Dvořák

člen Výboru pro veterány NOS PČR

 

 

Sdílet tento článek

Počet veteránů k 1. 5. 2024
3556

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem