NOS PČR

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josef Vospěl, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

Dohoda o spolupráci s Klubem historie RAM Strnadice

Dne 26.10.2022 byla v sídle NOS PČR Bartolomějská 7, Praha 1 uzavřena dohoda o vzájemné spolupráci mezi NOS PČR a Klubem historie RAM Strnadice z.s. Jednaní za NOS PČR se zúčastnili předseda Bc. Tomáš Machovič a předseda výboru pro veterány NOS PČR Jiří Mergl a za Klub historie RAM Strnadice předseda klubu Jakub Al-Lami a jednatel Petr Moudr.

 

NOS PČR bude Klubu historie RAM Strnadice, z.s. poskytovat svou prestiž a oporu při spolupráci s dalšími útvary Policie České republiky. Na základě konkrétních akcí pak bude smluvně poskytovat spolupráci při organizaci, poskytnutí propagačních předmětů, případných ocenění, a materiální podpory dle dohody.

 

Klub historie RAM Strnadice, z.s. bude NOS ČR poskytovat své služby ve formě zajištění programu na vybraných akcích veteránů NOS PČR i akcích NOS PČR ve formě svých dobových vozidel s posádkami v dobových uniformách, ukázky činnosti ze služby příslušníků SNB a Policie ČR, bude dodávat své propagační materiály a klubové insignie na základě požadavků na konkrétní akce v rámci celé ČR.

 

Vzájemná spolupráce vychází ze společného zájmu na dobrém jménu Policie České republiky.

 

Klub historie RAM Strnadice, z.s. sdružuje členy klubu se zájmem o historii Policie České republiky zejména od padesátých do devadesátých let 20. století se speciálním zaměřením na službu ve Sboru národní bezpečnosti. Klub jako takový disponuje vlastními výstavními prostory, vlastní přes 3000 dobových předmětů, členové klubu disponují 37 historickými vozidly a mnoha stejnokroji dle dobových předpisů. Klub je apolitický a snaží se mapovat činnost policie a SNB dle předpisů v té dané době.

 

Jiří Mergl

předseda výboru pro veterány NOS PČR

 

 

Sdílet tento článek

Počet veteránů k 1. 5. 2024
3556

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem