POMOC a SOLIDARITA

Nadační fond
Veřejné sbírky

Příspěvky s právní tématikou

Užitečné formuláře

SLEVY PRO ČLENY

O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Sleva na právní služby AK Kopřiva
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Slider
Xella
CK Zemek
Pneumatiky.cz
Forest park hotel
SPA
Motora
Wienerberger
Datart
Krmivo Platinum
Telly – digitální televize
Robotworld – specialista na roboty
NH Car
Zelená cesta pro veterány NOS PČR ve Vojenské nemocnici Brno
České dráhy – IN KARTA
Slider

TWITTER @NOSPCR

Sbírka na pomoc rodině prap. Marka Dvořáčka

SBÍRKA UKONČENA 30. DUBNA 2019

 

Vážené dámy a pánové, kolegyně a kolegové,

dovoluji si Vás oslovit jménem Základní organizace Nezávislého svazu Policie České republiky ICP Břeclav, Rady útvarů Nezávislého odborového svazu Policie České republiky při Krajském ředitelství policie Jihomoravského kraje a Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje s prosbou o pomoc rodině našeho kolegy prap. Marka Dvořáčka, kterému dne 07.02.2019 po krátké a těžké nemoci zemřela manželka Věra a Marek tak zůstal sám na výchovu dětí – Karolíny (*1999), Moniky (*2000), Anežky (*2004), syna Pavla (*2008) a Jany (*2013).

V létě roku 2018, na přelomu srpna a září, lékaři paní Věře oznámili smutnou zprávu, onkologické onemocnění, diagnostikovaný zhoubný nádor ledviny s metastázemi do kostí. Neodkladně byla zahájena léčba v Masarykově onkologickém ústavu v Brně. Proběhlo několik ozařovacích cyklů, biologická léčba a následně opět ozařování. Bohužel postup nemoci byl velmi agresivní a přes veškerou péči lékařů se nedařilo postupu nemoci zabránit. Následně po paliativní léčbě bolesti a péči celé rodiny při domácí hospicové péči paní Věra dne 07.02.2019 zemřela.

Celá početná rodina našeho kolegy a kamaráda Marka, zůstala odkázána pouze na jediný příjem do rodinného rozpočtu. Výtěžek sbírky by rodině Marka pomohl překlenout toto těžké životní období, vyřešit financování úvěru ze stavebního spoření tak, aby rodina nepřišla o střechu nad hlavou a dále přispět na úhradu potřeb spojených se studiem všech dětí.

I přesto, že Marek Dvořáček není členem NOS PČR, tak nám osud jeho rodiny není lhostejný a sbírku vyhlašuje Nezávislý odborový svaz Policie České republiky v souladu s ustanovením § 4 odst. 1 zákona č. 117/2001 Sb., o veřejných sbírkách, zahájena bude dnem 04. března 2019 a končit bude dnem 30. dubna 2019.

Pokud se stejně jako my rozhodnete nebýt lhostejní, můžete do sbírky přispět převodem nebo vkladem na transparentní sbírkový účet NOS PČR, vedený u Sberbank CZ a.s., pobočka Praha 7, Strossmayerovo nám. 11/96:

Číslo účtu: 4200555535 kód banky: 6800 variabilní symbol: 282306

Břeclav, 28. února 2019

Radomír Cibulka, v.r., předseda ZO NOS PČR ICP Břeclav

plk. Ing. Leoš Tržil, MBA, v.r.,  ředitel Krajského ředitelství policie  Jihomoravského kraje

Bc. Petr Habrda, v.r.,  předseda Rady útvarů  Jmk Policie České republiky

JUDr. Milan Štěpánek, v.r., předseda Nezávislého odborového svazu NOS PČR

 

sdílejte
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email