NEZÁVISLÝ ODBOROVÝ SVAZ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

Středa 28. 2. 2024

POMOC a SOLIDARITA

Veřejná sbírka David Olexa

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a Základní organizace NOS PČR Zlín, vyhlašují sbírku pro děti Davida Olexy. Adam i

Telefonní a datové služby

Náhodné benefity

KaLuMi – PRVNÍ ČESKÁ ENERGIE

Ve spolupráci s energeticky poradenskou a servisní společnosti KaLuMi s.r.o, která pro členy NOS PČR a jejich rodinné příslušníky zajišťuje a úspěšně vyjednává již čtvrtým rokem výhodné ceny u dodavatelů energií, jsme od 1.2.2024 rozšířili nabídku o dodavatele energií První česká energie. U dodavatele máme pro členy NOS PČR sjednány nejvýhodnější ceny elektřiny a plynu na aktuálním trhu s garancí ceny. Porovnání sjednaných cen energií s nabídkami konkurence přikládáme k náhledu níže.

 

U dodavatele lze zajistit i výhodné výkupy přebytků z fotovoltaické elektrárny.

 

Společnost KaLuMi s.r.o taktéž zajišťuje členům NOS PČR poradenství a pomoc v řešení různých životních situací v rámci energií, jako je například změna distribuční sazby, velikosti jističů, přepis energií z důvodu koupě nebo pronájmu nemovitosti, montáž elektroměru nebo plynoměru, případně řešení s pomocí přepisu energií v rámci smutné události jako je úmrtí.

 

Výhodné nabídky a služby mohou využít členové NOS PČR, veteráni a rodinní příslušníci.

 

Pro bližší informace ohledně využití zvýhodněných cen a poradenství využijte speciální kontaktní linku 733 158 156, která je výhradně jen pro členy NOS PČR vždy dostupná v pracovní dny od 8:00 do 16:00 nebo můžete zaslat poptávku na email: NOSPCR@KALUMI.CZ.

 

PCE_Porovnani-dodavatelu-NOSPCR-k-31.1.2024_Final.pdf

×

Cenik_EE-2024_GARANCE-NOSPCR_DOM_CEZ.pdf

×

Cenik_ZP-2024_GARANCE-NOSPCR_DOM_GasNet.pdf

×
sdílejte
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívá více než 21 tisíc členů? Využijte náš kontaktní formulář.

V případě zájmu o členství stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.