VETE RÁNI

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josef Vospěl, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

KaLuMi – PRVNÍ ČESKÁ ENERGIE

Ceník platný k 1.5.2024
Ve spolupráci s energeticky poradenskou a servisní společnosti KaLuMi s.r.o, která pro členy NOS PČR a jejich rodinné příslušníky zajišťuje a úspěšně vyjednává již čtvrtým rokem výhodné ceny u dodavatelů energií, jsme od 1.2.2024 rozšířili nabídku o dodavatele energií První česká energie. U dodavatele máme pro členy NOS PČR sjednány nejvýhodnější ceny elektřiny a plynu na aktuálním trhu s garancí ceny. Porovnání sjednaných cen energií s nabídkami konkurence přikládáme k náhledu níže.

 

U dodavatele lze zajistit i výhodné výkupy přebytků z fotovoltaické elektrárny.

 

Společnost KaLuMi s.r.o taktéž zajišťuje členům NOS PČR poradenství a pomoc v řešení různých životních situací v rámci energií, jako je například změna distribuční sazby, velikosti jističů, přepis energií z důvodu koupě nebo pronájmu nemovitosti, montáž elektroměru nebo plynoměru, případně řešení s pomocí přepisu energií v rámci smutné události jako je úmrtí.

 

Výhodné nabídky a služby mohou využít členové NOS PČR, veteráni a rodinní příslušníci.

 

Pro bližší informace ohledně využití zvýhodněných cen a poradenství využijte speciální kontaktní linku 733 158 156, která je výhradně jen pro členy NOS PČR vždy dostupná v pracovní dny od 8:00 do 16:00 nebo můžete zaslat poptávku na email: NOSPCR@KALUMI.CZ.

 

NOSPCR_Porovnani-cen-dodavatelu_22.4.2024.pdf

×

Cenik_EE-2024_GARANCE2-NOSPCR_DOM_CEZ.pdf

×

Cenik_ZP-2024_GARANCE2-NOSPCR_DOM_GasNet.pdf

×

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívají desetitisíce členů? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem