NEZÁVISLÝ ODBOROVÝ SVAZ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

Středa 28. 2. 2024

POMOC a SOLIDARITA

Veřejná sbírka David Olexa

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a Základní organizace NOS PČR Zlín, vyhlašují sbírku pro děti Davida Olexy. Adam i

Telefonní a datové služby

Náhodné benefity

Forest park hotel

Speciální pobytové wellness balíčky. V případě zájmu, kontaktujte přímo Forest park hotel v Mariánských Lázní.

 

 

Tipy na výlet

Ať už na kole nebo pěšky, výlety jsou ideální formou otužování a regenerace sil mariánskolázeňských hostů. Turistika po městě i po okolí Mariánských Lázní nabízí nečekané a nezapomenutelné pohledy na překrásné lázeňské město a jeho okolí.

https://www.marianskelazne.cz/volny-cas/tipy-na-vylety/?&page=2

 

 

LÁZEŇSTVÍ V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH

Lázeňství má v České republice velkou tradici a tento druh léčby a odpočinku je oblíbený u osob všech věkových kategorií. Lázeňská péče je postavena na moderních lékařských postupech, vědeckých poznatcích o účincích přírodních zdrojů – plynůpeloidů a minerálních vod.

Mariánské Lázně jsou zářným příkladem tohoto přístupu k léčbě. V jejich nejbližším okolí najdeme přes 40 pramenů minerálních vod. Některé jsou velmi slané, jiné klasické kyselky, další pak mají například vysoký obsah železa. Nejčastější využití je během pitné kúry. Na tu se používají studené uhličité kyselky (8 – 10 °C). Ty se zároveň používají k uhličitým koupelím, plynovým koupelí a injekcím. A s jakými onemocněními si léčivé minerální prameny poradí?

 

 

Mezi další lázeňské procedury patří léčivé obklady, koupele a zábaly, ke kterým se využívají peloidy. Peloidy jsou rašeliny, slatiny a bahna, které mají vynikající účinky na lidské zdraví. V Mariánských Lázních se nachází také řada známých minerálních pramenů.

 

 

                 

 

                 

Hotel-Forest-2023-1.pdf

×
sdílejte
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívá více než 21 tisíc členů? Využijte náš kontaktní formulář.

V případě zájmu o členství stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.