NEZÁVISLÝ ODBOROVÝ SVAZ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

Pátek 30. 9. 2022

POMOC a SOLIDARITA

Veřejná sbírka Karel Kužílek

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky z podnětu ZO NOS PČR Věznice Valdice vyhlašuje veřejnou sbírku pro pozůstalé po prap.

Veřejná sbírka Martin Kábrt

Nezávislý odborový svaz Police České republiky z podnětu Základní organizace NOS PČR Náchod a ve spolupráci s kolektivem Odvodního oddělení

Telefonní a datové služby

Náhodné benefity

Sleva na právní služby AK Kopřiva

AK Kopřiva je od roku 2012 přední advokátní kanceláří specializující se na zastupování příslušníků bezpečnostních sborů v trestních řízeních, řízeních ve věcech služebního poměru a navazujících soudních řízení dle soudního řádu správního. Jako všestranná advokátní kancelář dále poskytujeme našim klientům právní služby také v oblastech občanského práva, obchodního práva, správního práva a pracovního práva.

Členům Nezávislého odborového svazu Policie České republiky hradí právní služby naší advokátní kanceláře v případě schválení právní pomoci Nezávislý odborový svaz Policie České republiky prostřednictvím pojišťovny DAS. Více na www.nospcr.cz/DAS (při jednáních s pojišťovnou DAS uveďte, že požadujete přidělit advokáta JUDr. Josefa Kopřivu).

Členům NOS PČR ve věcech, které nemají přímou souvislost s výkonem služby či pracovní činností, kdy tyto nejsou hrazeny prostřednictvím odborů, nabízíme slevu ve výši 25 % na hodinovou sazbu.

sdílejte
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívá 20 tisíc členů? Využijte náš kontaktní formulář.

V případě zájmu o členství stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Služby v rámci členství

Aktuálně ze svazu

Užitečné formuláře