NEZÁVISLÝ ODBOROVÝ SVAZ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

Čtvrtek 26. 5. 2022

Sleva na právní služby AK Kopřiva

AK Kopřiva je od roku 2012 přední advokátní kanceláří specializující se na zastupování příslušníků bezpečnostních sborů v trestních řízeních, řízeních ve věcech služebního poměru a navazujících soudních řízení dle soudního řádu správního. Jako všestranná advokátní kancelář dále poskytujeme našim klientům právní služby také v oblastech občanského práva, obchodního práva, správního práva a pracovního práva.

Členům Nezávislého odborového svazu Policie České republiky hradí právní služby naší advokátní kanceláře v případě schválení právní pomoci Nezávislý odborový svaz Policie České republiky prostřednictvím pojišťovny DAS. Více na www.nospcr.cz/DAS (při jednáních s pojišťovnou DAS uveďte, že požadujete přidělit advokáta JUDr. Josefa Kopřivu).

Členům NOS PČR ve věcech, které nemají přímou souvislost s výkonem služby či pracovní činností, kdy tyto nejsou hrazeny prostřednictvím odborů, nabízíme slevu ve výši 25 % na hodinovou sazbu.

sdílejte
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívá 20 tisíc členů? Využijte náš kontaktní formulář.

V případě zájmu o členství stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.