RYCHLÝ PANEL

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josefem Vospělem, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

Palivová karta Shell

Podařilo nám uzavřít spolupráci se společností Shell Czech Republic a.s., která má síť čerpacích stanic Shell po České republice.

 

Pro členy NOS PČR byla vyvinuta mobilní aplikace Shell Fleep App, kterou si může každý člen nahrát do svého mobilního telefonu pomocí QR kódu v letáku.

Prosíme používejte pouze QR kód uvedený v letáku, kde je navázaný přímý link na stažení verze pouze pro NOS PČR.

Sleva na pohonné hmoty paliva Shell V-Power a paliva Shell FuelSave je uvedena v letáku.

Tankovací kartou je nově možné tankovat na mezinárodních čerpacích stanicích. Aktuálně aplikace funguje v těchto zemích SK, DE, UK, NL, PL. Ostatní země budou následovat v průběhu tohoto roku.

Pro bližší informace a jedinečný kód si napište na email:  benefity@nosp.cz.

CZ_SFA_one_pager_NOS_PCR.pdf

×

 

Shell-Fleet-App-POLICIE-CZ_manual-na-registraci.pdf

×

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívají desetitisíce členů? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem