VETE RÁNI

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josef Vospěl, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

S-POWER – fotovoltaika

Zvažujete pořízení Fotovoltaické elektrárny? Jestliže ano, máme pro Vás dobrou zprávu. Ve spolupráci s energeticky poradenskou a servisní společnosti KaLuMi s.r.o,  jsme od 1.5.2024 pro členy rozšířili nabídku u prověřené a spolehlivé společnosti s letitou historií S POWER Energies s.r.o, kde můžete získat fotovoltaickou elektrárnu nejen za zvýhodněnou cenu, ale i včetně nadstandartních výhod jen pro členy NOS PČR jako:
  • expresní instalace do 2 měsíců
  • po 3 letech kontrolní revizi FVE ZDARMA
  • první záloha ve výši pouze 5 %, zbytek po montáži FVE
  • smluvní garance získání dotace Nová zelená úsporám
  • nadstandartního přístupu a profesionality
Pro získání nezávazné nabídky a výhod stačí napsat poptávku na email: NOSPCR@KALUMI.CZ, kde je nutné uvést vaše jméno, příjmení, adresu instalace a kontaktní údaje jako email + telefon s informací, že máte zájem o nabídku na Fotovoltaickou elektrárnu. Následně v nejkratší době po přijetí vaší poptávky se vám ozve odborný zástupce společnosti S POWER Energies s.r.o ohledně domluvy schůzky, kvůli získání přesných parametrů pro přípravu nabídky na míru dle individuálních potřeb.
Působnost firmy je napříč celé České republiky.
Jestliže tedy zvažujete Fotovoltaickou elektrárnu ,neváhejte , zašlete si poptávku a můžete připojit svou domácnost ke slunci.

BANNER-A4-Nezavisly-odborovy-svaz-PCR-var-3.pdf

×

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívají desetitisíce členů? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem