VETE RÁNI

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josef Vospěl, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

Vindicia – odškodnění

 
Vstupem do řádného členství vzniká členovi a jeho rodinným příslušníkům nárok na využití služeb společnosti Vindicia s.r.o., která pomáhá získat maximální možné odškodnění po škodních událostech (vizte „Naše služby“)vyjma případů týkajících se služebního poměru, které zajišťuje AK JUDr. Josef Kopřiva.
 
 
V rámci služeb získáte specializovanou advokátní kancelář dle typu případu, soudního znalce na vypracování znaleckého posudku a zpracovatele, který zajistí komplexní vyřešení proces odškodnění (náhrada materiální i nemateriální újmy po škodných událostech). Služba se vztahuje i na události zpětně, pokud nedošlo k zákonnému promlčení.
 
 
Naše služby (platí i zpětně, pokud se nejedná o zákonné promlčení)
  • Odškodnění dopravních nehod
  • Odškodnění pracovních úrazů pro rodinné příslušníky členů NOSPČR
  • Odškodnění úrazů ze životního a úrazového pojištění
  • Odškodnění úrazů ve školách a školkách (děti příslušníků NOSPČR)
  • Úrazy na sportovištích a při sportu
  • Pochybení třetích stran (plnění z
  • pojištění odpovědnosti)
  • Řešení újmy na majetku
  • Pomoc ve sporu s pojišťovnami

Bližší informace na webových stránkách www.odskodnime.cz

 
 
Jak využít benefit?
Pro využití benefitu se obraťte na kontaktní osobu nebo využijte kontaktní formulář ZDE – do zprávy uveďte, že jste členem nebo rodinným příslušníkem člena NOSPČR včetně identifikačního čísla, jinak nedojde k uplatnění členské slevy. Následně Vám bude přidělen zpracovatel, který Vás telefonicky kontaktuje a domluví se s Vámi na dalším postupu. Úvodní analýza věci/případu je zdarma a není závazná.
 
 
Kontaktní osoby:
Mgr. Tomáš Beck, LLM
– Pracovní dny: 09h-16h
– Telefon: +420 605 921 823
– Email: beck@odskodnime.cz
Bc. Daniel Hrad
– Pracovní dny: 16h-18h
– Telefon: +420 731 014 406
– Email: dhrad@odskodnime.cz
 

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívají desetitisíce členů? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem