POMOC a SOLIDARITA

Nadační fond
Veřejné sbírky

Příspěvky s právní tématikou

Užitečné formuláře

SLEVY PRO ČLENY

Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Alza
Sleva na právní služby AK Kopřiva
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
Slider
Forest park hotel
CK Zemek
Robotworld – specialista na roboty
Zelená cesta pro veterány NOS PČR ve Vojenské nemocnici Brno
Datart
Telly – digitální televize
České dráhy – IN KARTA
Xella
Motora
Wienerberger
SPA
Krmivo Platinum
NH Car
Pneumatiky.cz
Slider

TWITTER @NOSPCR

Veřejná sbírka na pomoc „Karolínce“

SBÍRKA UKONČENA 15. PROSINCE 2018

 

Vážené dámy a pánové, kolegyně a kolegové,

dovoluji si Vás oslovit jménem Základní organizace Nezávislého odborového svazu Policie České republiky v Českém Krumlově s prosbou o pomoc pro dceru našeho kolegy a člena ZO prap. Bc. Jana Böhma z Obvodního oddělení Větřní.

Začátkem srpna 2018 (přesně dne 3. 8. 2018) do té doby naprosto zdravá Karolínka Böhmová, které je 7 let, náhle ochrnula na pravou stranu těla a přestala komunikovat. Následným lékařským vyšetřením bylo zjištěno, že se u ní projevila mozková cévní anomálie označována jako „arteriovenózní malformace“. Jde o vrozenou vadu, která je zjistitelná pouze speciálním vyšetřením pomocí tomografu. Karolínka byla ihned operována a byla jí odsáta z mozku krevní sraženina a čekají ji další operace k odstranění uvedené malformace (anomálie). Prognóza je u tohoto onemocnění dle lékařů nejistá. I za předpokladu dobrých léčebných výsledků ji však čeká dlouhodobá rehabilitace a rekonvalescence. V současné době je stále ležícím pacientem a s okolím komunikuje očním kontaktem. Matka malé Karolínky ukončila pracovní poměr, neboť stav dcerky vyžaduje celodenní péči. Kolega Jan Böhm společně s manželkou v této nelehké životní situaci věnuje Karolínce všechen svůj čas a lásku ve víře v její uzdravení. Všichni si dokážeme představit, že jsou s tímto spojené nemalé finanční náklady, které musí rodina vynaložit. Rádi bychom pomohli řešit a překlenout tuto tíživou životní a ekonomickou situaci, ve které se rodina našeho kolegy ocitla.

 

Výbor ZO NOS PČR Český Krumlov se rozhodl vypsat za dodržení všech zákonných kroků veřejnou sbírku. Sbírku vyhlašuje Nezávislý odborový svaz Policie České republiky v souladu s ustanovením § 4 odst. 1 zákona č. 117/2001 Sb. o veřejných sbírkách. Sbírka je zahájena dnem 1. 10. 2018 a bude ukončena  dnem 15. 12. 2018.

 

Pokud se stejně jako my rozhodnete nebýt lhostejní, můžete do sbírky přispět převodem nebo vkladem na níže uvedený transparentní sbírkový účet NOS PČR, vedený u Sberbank CZ a.s., pobočka Praha 7, Strossmayerovo nám. 11/96.

 

číslo účtu: 4200555535
kód banky: 6800
variabilní symbol: 273045

 

Všem upřímně děkujeme za projevenou solidaritu a podporu.

 

Český Krumlov dne 27. 9. 2018

 

Mgr. Jiří Kalina v.r.
Předseda ZO NOS PČR Český Krumlov

 

JUDr. Milan Štepánek v.r.
předseda NOS PČR

sdílejte
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email