RYCHLÝ PANEL

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josef Vospěl, vyhlašují sbírku pro

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

1. ročník Memoriálu Pepy Votýpky

Veteráni NOS PČR pod záštitou policejního prezidenta genmjr. Mgr. Martina Vondráška a ředitele Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy plk. Mgr. Jiřího Fejfara, pořádali ve dnech 19.-20.8.2022 v areálu vzdělávacího zařízení Policie ČR Pardubice Čeperka největší akci roku 2022 1.ročník olympiády Veteránů NOS PČR. Akce se zúčastnilo přes 100 účastníků veteránů NOS PČR, spolku Veterán PČR z.s. a hostů z Krajského ředitelství PČR Pardubického kraje a Vyšší policejní školy v Holešově. Po přivítání účastníků a hostů byla požádána manželka Pepy Votýpky, Věra Votýpková, zda by olympiáda Veteránů NOS PČR mohla být přejmenovaná na Memoriál Pepy Votýpky. Paní Votýpková vyslovila souhlas, a tak byla olympiáda přejmenována na 1. ročník Memoriálu Pepy Votýpky. Poté byl memoriál zahájen a účastnici dostali krásná trička.

 

Soutěžilo se v 7-mi disciplínách, a to: člunkový běh, kliky, čára, kuličky, hod granátem na cíl, podkova a petanque. Účastníci ukázali, že jsou schopni ve svém pokročilém věku dosáhnout velmi dobrých sportovních výsledků. Po skončení soutěží bylo připraveno pro účastníky překvapení. Do areálu najela historická vozidla VB s příslušníky v dobových uniformách. Vozidla byla vybavena dobovou technikou. Po tomto programu došlo k vyhlášení jednotlivých disciplín. Ceny pro nejlepší dodali pivovar Chotěboř, parkhotel Forest Mariánské Lázně, Dvořáková s.r.o. Chrudim Píšťovy, F. Hainz poháry Pardubice a Veterán NOS PČR.  Po vyhlášení proběhla volná zábava až do nočních hodin. Po celou dobu konání akce bylo zajištěno pro všechny občerstvení. Účastníci 1. ročník Memoriálu Pepy Votýpky hodnotili velmi kladně a již při odjezdu se zajímali o termín, kdy bude 2. ročník.

 

Jiří Mergl

předseda Výboru pro veterány NOS PČR

 

 

 

 

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem