RYCHLÝ PANEL

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josef Vospěl, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

2. ročník Memoriálu Pepy Votýpky

Dne 19.8.2023 proběhl 2. ročník Memoriálu Pepy Votýpky v areálu Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy Pardubice /Čeperka/. Akce se zúčastnilo 120 veteránů a hostů, mezi nimi předseda NOS PČR Bc. Tomáš Machovič, náměstek policejního prezidenta pro lidské zdroje, informační a komunikační technologie a inovace brig. gen. JUDr. David Fulka, MBA s manželkou, ředitel územního odboru PČR Pardubice plk. Mgr. Ladislav Tomášek a ředitel útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy Pardubice plk. Mgr. Pavel Trpišovský. K soutěžícím nejprve promluvil předseda Výboru pro veterány NOS PČR Jiří Mergl, který následně požádal Tomáše Machoviče o zahájení memoriálu. Poté se rozeběhly samotné soutěže. Celá akce vyvrcholila v podvečerních hodinách vyhlášením výsledků a předáním cen nejlepším účastníkům. Ceny pro soutěžící připravili Pivovar Chotěboř, Parkhotel Forest Mariánské Lázně a Veterán NOS PČR. Na závěr došlo z řad účastníků k poděkování Jiřímu Merglovi za velmi kvalitní přípravu celé akce a její zdařilý průběh. Memoriál se všem zúčastněným velice líbil a již nyní se těší na 3. ročník, který proběhne za rok.

Jiří Mergl

předseda Výboru pro veterány NOS PČR

 

 

 

 

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem