POMOC a SOLIDARITA

Nadační fond
Veřejné sbírky

Příspěvky s právní tématikou

Užitečné formuláře

SLEVY PRO ČLENY

O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Sleva na právní služby AK Kopřiva
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Slider
Xella
CK Zemek
Pneumatiky.cz
Forest park hotel
SPA
Motora
Wienerberger
Datart
Krmivo Platinum
Telly – digitální televize
Robotworld – specialista na roboty
NH Car
Zelená cesta pro veterány NOS PČR ve Vojenské nemocnici Brno
České dráhy – IN KARTA
Slider

TWITTER @NOSPCR

A opět jsme o rok starší

Jelikož se kvapem blíží konec roku 2016 je již možno alespoň částečně hodnotit průběh končícího roku, který jsem provedl na posledním setkání veteránů NOS PČR v kolektivu kolegyň a kolegů veteránů sdružených v ZO NOS  PČR při KŘ Jčk České Budějovice. Jsme jedinou veteránskou organizací, která sdružuje veškeré veterány v Jihočeském kraji a proto je jednodušší vzájemná komunikace se všemi členy.

Dne 8.12.2016 proběhlo setkání veteránek a veteránů jako již v předešlých letech a to již po osmnácté  v restauraci Budvar Aréně Gerbera  v Českých Budějovicích. Setkání se zúčastnil rekordní počet členů. Presentace proběhla od 15 hodin, kdy příchozí členové si plnili členské povinnosti zaplacením příspěvku na rok 2017 a obdrželi drobné reklamní předměty.

Po zahájení, přivítání hostů, a to koordinátora NOS PČR  za Jčk, předsedy ZO a zástupce Veteránů Občanského sdružení došlo k předání drobných upomínkových předmětů veteránkám a veteránům s poděkováním za spolupráci při přípravě a průběhu zejména za vydatnou pomoc při pořádání SDV na jaře v letošním roce.

Poté byly nastíněny úkoly na rok 2017, kdy by mělo proběhnout šestnáct setkání veteránů v celé ČR z toho dvě celostátní. Bylo zde taktéž uvedeno, že po přijetí nových stanov NOS PČR bude zřízen výbor pro veterány a svoji další činnost bude plně v kompetenci veteránů. Byl vysloven i souhlas se zvýšením členského příspěvku od roku 2018 na částku 500Kč.-

Po seznámení s těmito informacemi bylo podáváno občerstvení a to „Táborská  bašta“ a dobrý pivní mok. Spontánně se rozproudila mezi účastníky zábava, neboť někteří se setkávají jen při těchto příležitostech.  Nejvíce dotazů bylo, zda se na jaře 2018 bude v Českých Budějovicích konat opět Sportovní den veteránů NOS PČR.

Všem se stání líbilo což je možno dokumentovat i přiloženými foto.

Josef   Votýpka – dědek

http://veterannosp.rajce.idnes.cz/Ceske_Budejovice_08.12.2016/

sdílejte
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email