MENU

VETERÁN

při NOS PČR

Solidarita

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

A opět jsme o rok starší

Jelikož se kvapem blíží konec roku 2016 je již možno alespoň částečně hodnotit průběh končícího roku, který jsem provedl na posledním setkání veteránů NOS PČR v kolektivu kolegyň a kolegů veteránů sdružených v ZO NOS  PČR při KŘ Jčk České Budějovice. Jsme jedinou veteránskou organizací, která sdružuje veškeré veterány v Jihočeském kraji a proto je jednodušší vzájemná komunikace se všemi členy.

Dne 8.12.2016 proběhlo setkání veteránek a veteránů jako již v předešlých letech a to již po osmnácté  v restauraci Budvar Aréně Gerbera  v Českých Budějovicích. Setkání se zúčastnil rekordní počet členů. Presentace proběhla od 15 hodin, kdy příchozí členové si plnili členské povinnosti zaplacením příspěvku na rok 2017 a obdrželi drobné reklamní předměty.

Po zahájení, přivítání hostů, a to koordinátora NOS PČR  za Jčk, předsedy ZO a zástupce Veteránů Občanského sdružení došlo k předání drobných upomínkových předmětů veteránkám a veteránům s poděkováním za spolupráci při přípravě a průběhu zejména za vydatnou pomoc při pořádání SDV na jaře v letošním roce.

Poté byly nastíněny úkoly na rok 2017, kdy by mělo proběhnout šestnáct setkání veteránů v celé ČR z toho dvě celostátní. Bylo zde taktéž uvedeno, že po přijetí nových stanov NOS PČR bude zřízen výbor pro veterány a svoji další činnost bude plně v kompetenci veteránů. Byl vysloven i souhlas se zvýšením členského příspěvku od roku 2018 na částku 500Kč.-

Po seznámení s těmito informacemi bylo podáváno občerstvení a to „Táborská  bašta“ a dobrý pivní mok. Spontánně se rozproudila mezi účastníky zábava, neboť někteří se setkávají jen při těchto příležitostech.  Nejvíce dotazů bylo, zda se na jaře 2018 bude v Českých Budějovicích konat opět Sportovní den veteránů NOS PČR.

Všem se stání líbilo což je možno dokumentovat i přiloženými foto.

Josef   Votýpka – dědek

http://veterannosp.rajce.idnes.cz/Ceske_Budejovice_08.12.2016/

Sdílet tento článek

Počet veteránů k 1. 7. 2024
3556

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem