RYCHLÝ PANEL

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josef Vospěl, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

Rybářské závody policejních veteránů

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017 – RYBÁŘSKÉ ZÁVODY POLICEJNÍCH VETERÁNŮ U PREMONSTÁTŮ V TEPLÉ.

Již podruhé se mariánskolázeňští policejní veteráni a jejich hosté setkali poslední zářijovou sobotu na tradičních rybářských závodech na malebném rybníčku u premonstrátů v Teplé.
Požehnat veteránům přišel opat kanonie kláštera Teplá, Msgr. P. Filip Zd. Lobkowicz, O. Praem a poté mjr. v. v. Josef Votýpka oficiálně závody zahájil. K dobré náladě přispělo počasí, kdy „babí léto“ v plné své kráse odhalilo plné slunce, pohodu a nádhernou přírodu, která vytvořila tu pravou atmosféru hřejivého podzimu.
První místo obsadil a titul mistr rybář získal Bohumil MAREŠ, druhé místo patřilo Antonínu SEJKOROVI a na třetím místě se umístil Jaroslav KREUTZER.
Celostátní koordinátor Veteránů NOS PČR, kolega Josef Votýpka, předal vítězům nádherné ceny, diplomy, medaile, věcné dary a seznámil veterány s činností Nezávislého odborového svazu. Josef Votýpka taktéž předal věcný dar nejstaršímu mariánskolázeňskému rybářskému veteránovi panu Jaroslavu Kreutzerovi.
Po ukončení závodů přijali veteráni a jejich hosté pozvání do Klášterní restaurace, kde se podávala pečená kachna se zelím a knedlíkem, pečené vepřové koleno, nebo kuřecí plátek s oblohou. Nejen, že si veteráni pochutnali na skvělém obědě, ale popovídali si a hlavně zavzpomínali. Prostě úžasné setkání úžasných lidí.
Organizátoři akce PhDr. Jaroslav Beneš a Josef Dědek Votýpka, tímto děkují opatu kanonie kláštera Teplá Msgr. P. Filipu Zd. Lobkowiczovi, O. Praem, za umožnění konání této akce.
O setkání veteránů se vždy mluví s radostí, úctou, vlídnosti a pochopením. Ale život jde dál, tak snad se opětovně za rok sejdeme a to ve stejném složení a na stejném místě. Děkuji.

Foto a článek:
PhDr. Jaroslav BENEŠ, MBA
30. 09. 2017

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem