MENU

VETERÁN

při NOS PČR

Solidarita

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

Rybářské závody veteránů

Mariánskolázeňští policejní veteráni pořádali rybářské závody na rybníce v Úbočí.

Za velmi pěkného letního sobotního rána, 15. září 2018, se sešli mariánskolázeňští policejní veteráni na soukromém rybníčku u obce Úbočí ke společnému setkání. Zde měli čest přivítat nprap. v. v. Jířího Mergla – předsedu Výboru NOS PČR pro Veterány, který účastníkům sdělil aktuální informace z dění okolo NOSu a předal všem přítomným drobné upomínkové předměty.
Setkání bylo jako vždy naplněno milou atmosférou, tak jak tomu bývá, když se sejdou přátelé a bývalí kolegové kteří debatují nad společnými zážitky a vzpomínají na všechno, co je provázelo jejich nelehkou policejní službou.
Správce rybníka, pan Dan Tamok, pro veterány připravil občerstvení a to klobásky na grilu, pečená kuřata a kuřecí steaky, zapíjené točeným pivem. To vše přispělo k příjemně strávenému sobotnímu dni.
Vítězem závodů a mistrem rybářem se stal Dr. Beneš, který ulovil jesetera o délce 94 cm, druhým byl Harald Wiesent, který ulovil ryby o celkové délce 328 cm, třetím Bohumil Mareš s celkovou délkou ulovených ryb 273 cm, čtvrtým v pořadí Antonín Sejkora s délkou ulovených ryb 103 cm, následoval Filip Beneš a Jaroslav Svoboda.
Kromě již zmíněného jesetera zde lovci chytili hlavně kapry, cejny a plotice. Největšího kapra o délce 75 cm ulovil Bohumil Mareš. A nebylo rybáře, který by nic nechytil.
Závěrem Jiří Mergl předal vítězům poháry, diplomy a drobné rybářské vybavení, které věnoval na tuto akci Bohumil Mareš. Naopak pořadatel akce Dr. Beneš věnoval Jiřímu Merglovi pamětní sošku a poděkoval mu za perfektní spolupráci v rámci organizace NOS.
Děkuji všem, kteří tuto akci připravili, za jejich čas a energii, kterou věnovali svým kamarádům. A moc děkuji veteránům a hostům, kteří se této akce zúčastnili.

Ještě jednou Vám všem veliké a vřelé díky. A brzy nashledanou.

PhDr. Jaroslav BENEŠ, MBA.
Mariánské Lázně 15. září 2018

Foto: Jiří Mergl, Nikola Benešová a Jaroslav Beneš

Sdílet tento článek

Počet veteránů k 1. 7. 2024
3556

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem