NOS PČR

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josef Vospěl, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

Rybářská slavnost na Vysoké 2015

Policejní veteráni a jejich hosté se sešli 10. října 2015 na rybníku Vysoká u Mar. Lázní.
Poetické dostaveníčko u půvabného rybníčku v obci Vysoká si dali, v nádherný podzimní den, policejní veteráni.
Již bezmála dvacet let se policejní veteráni – rybáři scházejí v tento čas, aby porovnali svůj um a štěstí při tradičních rybářských závodech, které byly letos nazvány jako Rybářská slavnost.
Setkání opět zorganizoval Dr. Jaroslav Beneš, ve spolupráci s mjr. v. v. Josefem Votýpkou – členem Výboru NOS PČR a koordinátorem pro veterány a dále s majitelem Farmy Vysoká, par-excellence Pavlem Sýkorou, kterému patří to nejvyšší poděkování.
Shledání veteránů – seniorů jsou vždy hromadně navštěvována a patří k velmi úspěšným veteránským tradicím.
Veteráni si bravurně zachytali a ulovili opravdu pěkné ryby a hlavně, perfektně se bavili. První místo, za nejvíce ulovených ryb, získal Jiří Bělohradský, druhé místo patřilo Jaroslavu Kreutzerovi a třetí cenu si odnesl host ze SRN Harald Wiesent. Všichni uvedení dostali pozlacené sošky s motivem ryby, dále diplomy a velice pěkné, opravdu pěkné, věcné ceny.
K obědu nám pan Pavel Sýkora připravil pečené selátko, na kterém si všichni náramně pochutnali, a masa bylo tolik, že bohatě stačilo pro více jak třicítku přítomných.
Po vydatném jídle jsme si sedli u táboráku a dlouho do odpoledních hodin diskutovali snad nad vším, co život přinesl i co odnes, co ještě stihneme vykonat, atd.
Poděkování patří všem, kteří tuto akci připravili, i těm, kteří se zúčastnili ale i fandícím divákům, za jejich čas a energii, kterou věnovali této akci, což se doopravdy povedlo.
Na veterány nezapomněl ani ředitel KŘ PČR Karlovarského kraje, plk. Mgr. Oldřich Tomášek, který nechal pozdravovat všechny přítomné a popřál jim mnoho úspěchů v rybářském klání.
Závěrem přeji všem policejním veteránům a jejich rodinám krásný zbytek roku 2015 a o vánočních svátcích se zase těším na uviděnou.
Ještě jednou Vám, bývalým mužům zákona, zasílám touto cestou veliké díky a přeji hodně zdraví.

PhDr. Jaroslav BENEŠ, MBA
Foto: Dr. Jaroslav Beneš a Svatopluk Šedivý

Sdílet tento článek

Počet veteránů k 1. 5. 2024
3556

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem