Rybářská slavnost na Vysoké 2015

Policejní veteráni a jejich hosté se sešli 10. října 2015 na rybníku Vysoká u Mar. Lázní.
Poetické dostaveníčko u půvabného rybníčku v obci Vysoká si dali, v nádherný podzimní den, policejní veteráni.
Již bezmála dvacet let se policejní veteráni – rybáři scházejí v tento čas, aby porovnali svůj um a štěstí při tradičních rybářských závodech, které byly letos nazvány jako Rybářská slavnost.
Setkání opět zorganizoval Dr. Jaroslav Beneš, ve spolupráci s mjr. v. v. Josefem Votýpkou – členem Výboru NOS PČR a koordinátorem pro veterány a dále s majitelem Farmy Vysoká, par-excellence Pavlem Sýkorou, kterému patří to nejvyšší poděkování.
Shledání veteránů – seniorů jsou vždy hromadně navštěvována a patří k velmi úspěšným veteránským tradicím.
Veteráni si bravurně zachytali a ulovili opravdu pěkné ryby a hlavně, perfektně se bavili. První místo, za nejvíce ulovených ryb, získal Jiří Bělohradský, druhé místo patřilo Jaroslavu Kreutzerovi a třetí cenu si odnesl host ze SRN Harald Wiesent. Všichni uvedení dostali pozlacené sošky s motivem ryby, dále diplomy a velice pěkné, opravdu pěkné, věcné ceny.
K obědu nám pan Pavel Sýkora připravil pečené selátko, na kterém si všichni náramně pochutnali, a masa bylo tolik, že bohatě stačilo pro více jak třicítku přítomných.
Po vydatném jídle jsme si sedli u táboráku a dlouho do odpoledních hodin diskutovali snad nad vším, co život přinesl i co odnes, co ještě stihneme vykonat, atd.
Poděkování patří všem, kteří tuto akci připravili, i těm, kteří se zúčastnili ale i fandícím divákům, za jejich čas a energii, kterou věnovali této akci, což se doopravdy povedlo.
Na veterány nezapomněl ani ředitel KŘ PČR Karlovarského kraje, plk. Mgr. Oldřich Tomášek, který nechal pozdravovat všechny přítomné a popřál jim mnoho úspěchů v rybářském klání.
Závěrem přeji všem policejním veteránům a jejich rodinám krásný zbytek roku 2015 a o vánočních svátcích se zase těším na uviděnou.
Ještě jednou Vám, bývalým mužům zákona, zasílám touto cestou veliké díky a přeji hodně zdraví.

PhDr. Jaroslav BENEŠ, MBA
Foto: Dr. Jaroslav Beneš a Svatopluk Šedivý