POMOC a SOLIDARITA

Nadační fond
Veřejné sbírky

Příspěvky s právní tématikou

Užitečné formuláře

SLEVY PRO ČLENY

O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Sleva na právní služby AK Kopřiva
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Slider
Xella
CK Zemek
Pneumatiky.cz
Forest park hotel
SPA
Motora
Wienerberger
Datart
Krmivo Platinum
Telly – digitální televize
Robotworld – specialista na roboty
NH Car
Zelená cesta pro veterány NOS PČR ve Vojenské nemocnici Brno
České dráhy – IN KARTA
Slider

TWITTER @NOSPCR

Veřejná sbírka na pomoc rodině kolegy Marka Tisoně

SBÍRKA UKONČENA 30. ZÁŘÍ 2019

Datum vyhlášení sbírky:

Po, 01. Červenec 2019

Datum skončení sbírky:

Po, 30. Září 2019

Dámy a pánové, vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení přátelé,

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky, Základní organizace při Územním odboru Bruntál, Vás tímto informuje o vyhlášení veřejné sbírky, kterou chtějí kolegové a všichni solidární lidé podpořit nejbližší příbuzné Bc. Marka Tisoně  – jedenáctiletého syna Ondřeje, třináctiletého syna Tadeáše, oba žáky základní školy, a manželku Kateřinu.

Náš kolega Marek Tisoň utrpěl velmi vážný úraz při nezaviněné dopravní nehodě na motocyklu ze dne 30. 6. 2018 a do současné doby se jeho stav přes veškeré úsilí lékařů nezlepšil a je stále kritický. Marek je trvale umístěn na lůžku, je zcela nepohyblivý a jeho komunikační schopnosti jsou velice omezené. Momentálně byl umístěn v léčebně pro dlouhodobě nemocné.

Marek  vystudoval Slezskou Univerzitu v Opavě, u Policie ČR pracoval od 1. 1. 1997 – u pořádkové a následně pak u dopravní policie jako zástupce vedoucího dopravního inspektorátu v Bruntále. Byl vždy veselý, přátelský, spolehlivý a nikdy nepokazil žádnou legraci. Během služby byl mnohokráte oceněn a také vyznamenán.

V jeho osobním životě, přes činorodou práci pro veřejnost, spoustu zájmů a koníčků, vždy na prvním místě stála starost o rodinu, výchovu a vzdělání obou dětí. Jejich aktivní a do oné události bezstarostný život byl umožněn zejména díky obětavosti, lásce a materiálnímu zajištění ze strany obou rodičů. Vážným zraněním a následným postižením jednoho z  živitelů se tak oba synové ocitli v opravdu složité situaci. Z tohoto důvodu jim chceme alespoň touto formou pomoci vyrovnat se s touto zcela jistě traumatizující situací, vyjádřit jim podporu a ulehčit těžký úděl v dalším životě.

Chtěli bychom Vás všechny touto cestou požádat o podporu. I malá částka, kterou se rozhodnete přispět v rámci vyhlášené sbírky, oběma dětem zcela jistě výrazně pomůže v tomto nesmírně těžkém a smutném období.

Sbírku vyhlašuje Nezávislý odborový svaz Policie České republiky ve spolupráci se ZO NOS PČR při Územním odboru Bruntál, v souladu s ustanovením § 4 odst. 1 zákona č.117/2001 Sb. o veřejných sbírkách. Zahájena je dnem 1. července 2019, ukončena bude 30. září 2019.

Jestliže i Vy chcete projevit podporu a solidaritu, můžete do sbírky přispět převodem nebo vkladem finanční částky na transparentní sbírkový účet Nezávislého odborového svazu PČR, vedený u Sberbank CZ a.s. Dbejte prosím na uvedení správného variabilního symbolu, a mějte na paměti termín ukončení sbírky.

číslo účtu:       4200555535                kód banky:      6800    variabilní symbol:       281008           

Již nyní Vám všem děkujeme za projevenou solidaritu, lidskost a podporu.

 

por. Bc. Jiří Šmach

předseda ZO NOS PČR Bruntál

JUDr. Milan Štěpánek

předseda NOS PČR

 

sdílejte
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email