RYCHLÝ PANEL

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josefem Vospělem, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

XI. celostátní setkání policejních veteránů NOS PČR v Plzni

V sobotu 19. listopadu 2022 se od 09:00 hod. uskutečnilo XI. celostátní setkání policejních veteránů NOS PČR v Plzni.  Setkání proběhlo v restauraci sportbaru Bowling – Pivnice Sladovnická, Sladovnická 4, 32600 Plzeň-Slovany,  kde bylo zajištěno občerstvení. K dispozici bylo i vybavení pro sportovní aktivity. Mimoplzeňští účastníci měli zajištěno ubytování na ubytovně Krajského ředitelství policie Plzeň.

Celkem se sešlo 83 policejních veteránů z celé republiky. Každý účastník obdržel pamětní list s fotografií „RADYNĚ“, krásnou šálu s logem PLZEŇ 2022 a odznakem Veterán NOS PČR a klíčenku. Účastníci setkání si mohli zakoupit veteránský kalendář NOS PČR ZO č. 2 Plzeň na rok 2023.  Program krátce zahájil a přivítal přítomné veterán Josef Hlaváč, předseda veteránů NOS PČR  Jiří Mergl seznámil přítomné s činností odborů. Zároveň kladně hodnotil zvýšenou aktivitu veteránů při pořádání akcí v celé republice. Další informaci o činnosti podal pořádající předseda ZO NOS PČR č. 2  při KŘP Plzeňského kraje Patrik Topič.

Po skončení oficiálního programu byly k dispozici letos nesoutěžní sportovní aktivity bowling, karty-prší, kulečník a hry v šipky. Z činnosti veteránů ZO č. 2 za uplynulá léta byla k dispozici na širokorozměrné obrazovce  fotoprezentace (výroční schůze, velikonoční a vánoční bowling, setkání veteránů v rekreačním středisku KŘP Plzeňského kraje na ALMĚ v Železné Rudě, Dětský den na Borské přehradě, krajské setkání na Hracholuské přehradě a Celostátní setkání veteránů v Plzni). Účastníci se věnovali rovněž konzumaci a hodnocení  plzeňského piva a diskuzím s veterány z celé republiky. K obědu byla knedlíčková polévka a místo „vepřo-zelo-knedlo“ byl zvolen plzeňský guláš, za což dostal kuchař pomyslnou podtrženou jedničku.

Po obědě byli oceněni medailí veteráni – Jiří Kizlink, Blahomil Koželuh, Hana Pešičková, Irena Hurtová, Miroslav Honzík,  Petr Fiala,  Pavel Žákovec, Radomíra Hájková, Pavla Hopová, Marie Hůrková, Hana Vočadlová, Karel Vacek, Jolana Prokešová, Josef Podroužek, Jiří Trch, Bartoloměj Pužej, Milan Javorský, Miroslav Šteffl, Karel Šlajer, Jiří Ticháček, Františka Tichá, Štěpán Thomajer, kteří se aktivně podílejí na pořádání akcí ZO NOS PČR Plzeň č. 2. Poté čekala všechny odpolední lahůdka ke kávičce – Staňkovské pouťové koláče.  

Jedenácté setkání veteránů v Plzni se povedlo, všichni zúčastnění byli spokojeni a doufáme, že se ve zdraví setkají i v roce příštím. Za dobrou organizaci setkání je třeba poděkovat organizátorům Jiřímu Merglovi, Josefovi Hlaváčovi, Karlu Vackovi a dalším veteránům. Akci finančně podpořil ze svých fondů a sponzoroval NOS PČR,  ZO NOS PČR Plzeň č. 2 při KŘP Plzeňského kraje.

Josef Hlaváč

člen Výboru pro veterány NOS PČR

 

 

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem