RYCHLÝ PANEL

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josef Vospěl, vyhlašují sbírku pro

T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Sleva na právní služby AK Kopřiva
SLEVY PRO ČLENY
Sleva na právní služby AK Kopřiva
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
SLEVY PRO ČLENY
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
SLEVY PRO ČLENY
Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
Alza
SLEVY PRO ČLENY
Alza
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
SLEVY PRO ČLENY
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění

Setkání policejních veteránů v pivovaru BERNARD

V sobotu 5. listopadu 2022 uspořádali královéhradečtí policejní veteráni ve spolupráci se základní organizací NOS Krajského policejního ředitelství Královéhradeckého kraje v Hradci Králové zájezd do pivovaru Bernard v Humpolci.

 

Programem zájezdu byla kromě setkání veteránů hlavně i prohlídka pivovaru Bernard a ochutnávka jeho produktů v nově otevřeném návštěvnickém centru. Více než třicet účastníků, z toho část členů spolku Policejní veterán a policejních odborářů, s velkým zájmem nejprve shlédli krátký film, představující novodobou historii pivovaru v Humpolci, jeho začátky a úspěšný rozvoj značky piva Bernard. Následně zdolali pivovarskou rozhlednu v areálu firmy, která byla vybudována na nově zrekonstruovaném a funkčním komínu. Z rozhledny byl krásný výhled na samotné město Humpolec a jeho okolí, ale i na všechny pod komínem umístěné provozy pivovaru. Následovala prohlídka pivovaru – varny, stáčecích linek na sudy i lahve, ale i prostor, kde v obrovských tancích pivo Bernard dozrává. To vše doplněno velmi zajímavým a fundovaným výkladem ochotných průvodců.

 

Po prohlídce následovala ochutnávka produktů pivovaru a podání oběda v návštěvnickém centru, které je novou a velmi pěknou a moderní součástí pivovaru. Po následném posezení se mnozí účastníci zastavili ještě v podnikové prodejně Bernard, kde si zakoupili výrobky pivovaru, různé suvenýry a upomínkové předměty.

 

Všichni byli se zájezdem a prohlídkou pivovaru velmi spokojeni, ocenili přípravu a organizaci akce a rádi by se podobných akcí znovu zúčastnili.

 

 

Jiří Mergl

předseda Výboru pro veterány NOS PČR

 

 

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Přemýšlíte o členství veterán a nechce se Vám zjišťovat veškeré výhody, které přináší toto členství, jež využívají desetitisíce členů svazu? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být veteránem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem