NEZÁVISLÝ ODBOROVÝ SVAZ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

Čtvrtek 29. 2. 2024

POMOC a SOLIDARITA

Veřejná sbírka David Olexa

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a Základní organizace NOS PČR Zlín, vyhlašují sbírku pro děti Davida Olexy. Adam i

Telefonní a datové služby

Náhodné benefity

KaLuMi-Yello

Ve spolupráci s poradenskou a servisní společnosti KaLuMi s.r.o, která pro členy NOS PČR a jejich rodinné příslušníky zajišťuje a vyjednává již čtvrtým rokem výhodné podmínky cen energií u dodavatele eYello jsme pro vás vytvořili aktuální porovnání cen dodavatelů na trhu s vyjednanými cenami pro členy . Společnost KaLuMi s.r.o taktéž zajišťuje našim členům NOS PČR poradenství a pomoc v řešení různých životních situací v rámci energií, jako je například změna distribuční sazby, velikosti jističů, přepis energií z důvod koupě nebo pronájmu nemovitostí, montáž elektroměru nebo plynoměru, případně řešení s pomocí přepisu energií v rámci smutné události jako je úmrtí. V rámci spolupráce se společnosti KaLuMi s.r.o bylo členům NOS PČR zajištěno u dodavatele eYello dodržení nízkých cen energií i v období velkého růstu cen elektřiny a plynu na přelomu roku 2022 a 2023 a naopak našim členům s nevýhodnými vysokými cenami zajistili jejich snížení pod hranice vládního stropu i přes uzavřené platné smlouvy. Nabídku mohou využít členové, veteráni a rodinní příslušníci.

 

Pro bližší informace ohledně využití zvýhodněných cen a poradenství využijte speciální kontaktní linku 733 158 156, která je výhradně jen pro členy NOS PČR vždy dostupná v pracovní dny od 8:00 do 16:00 nebo můžete zaslat poptávku na email: NOSPCR@KALUMI.CZ.

 

 

sdílejte
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívá více než 21 tisíc členů? Využijte náš kontaktní formulář.

V případě zájmu o členství stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.