NEZÁVISLÝ ODBOROVÝ SVAZ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

Sobota 28. 1. 2023

POMOC a SOLIDARITA

Telefonní a datové služby

Náhodné benefity

Proč přejít k Yello?

Jsme žlutí a žlutá zlepšuje náladu, pomáhá uvolňovat pozitivní energii a je optimistická.

Našim cílem určitě není Vaše prázdná peněženka a naše žlutá faktura není žádný hlavolam a určitě Vás nevyděsí.

Jsme dceřinou společností Pražské energetiky a to nám umožňuje držet stabilní cenu, kvalitní servis pro naše zákazníky a měnit stereotyp v energiích.

Férovost je pro nás samozřejmost, žádný obchodní slogan.

Rádi si povídáme a proto se k nám dovoláte a když náhodou si budeme povídat s ostatními Yelláky, tak Vám určitě zavoláme zpátky.

Rádi cestujete? Výborně, výletujte s naší aplikací Yello Active a za každé navštívené místo si snižte vyúčtování za elektřinu a plyn o 50 Kč.

Potřebujete si snížit měsíční zálohy? Trápit Vás nebudeme,  zálohy si můžete nastavit libovolně na našem portálu Moje Yello.

Po podpisu smlouvy se nemusíte o nic starat, vše vyřídíme za Vás a o každém kroku budete informováni pomocí SMS a e-mailu.

Při změně dodavatele Vás nedostaneme do potíží. Počkáme až Vám skončí smlouva u Vašeho současného dodavatele a pak Vám pošleme náš žlutý dopis, že Vás u nás vítáme.

Smlouvu a obchodní podmínky máme na jednu stránku bez jakýchkoliv hvězdiček, ty přece patří na nebe a ne do smlouvy, co říkáte?

Reagujeme na trh, takže když se bude blížit konec Vaši smlouvy u nás, tak se určitě uslyšíme.

Zní to fajn, co říkáte?

Přesvědčte se a pošlete vyúčtování za elektřinu a plyn na adresu NOSPCR.YELLO@KALUMI.CZ a zjistíte kolik ušetříte.

Jestli si s námi chcete povídat, tak jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 733 158 156. Dovoláte se každý pracovní den vždy v čase 9:00 – 17:00.

Lukáš Meluš

obchodní zástupce Yello

File name : YELLO_NOS_PCR_A4-PRESS.pdf

sdílejte
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívá 20 tisíc členů? Využijte náš kontaktní formulář.

V případě zájmu o členství stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Služby v rámci členství

Aktuálně ze svazu

Užitečné formuláře