NEZÁVISLÝ ODBOROVÝ SVAZ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

Sobota 30. 9. 2023

POMOC a SOLIDARITA

Telefonní a datové služby

Náhodné benefity

Ve spolupráci se společností Yello jsme pro vás vytvořili porovnání cen elektřiny a plynu od různých dodavatelů na trhu, ze kterého je patrné, že máme pro naše členy aktuálně nejvýhodnější nabídku na trhu. Pro bližší informace ohledně využití zvýhodněných cen pro členy NOS PČR využijte kontaktní linku 733 158 156 nebo můžete zaslat poptávku na email: nospcr.yello@kalumi.cz.

Proč přejít k Yello?

Jsme žlutí a žlutá zlepšuje náladu, pomáhá uvolňovat pozitivní energii a je optimistická.

Našim cílem určitě není Vaše prázdná peněženka a naše žlutá faktura není žádný hlavolam a určitě Vás nevyděsí.

Jsme dceřinou společností Pražské energetiky a to nám umožňuje držet stabilní cenu, kvalitní servis pro naše zákazníky a měnit stereotyp v energiích.

Férovost je pro nás samozřejmost, žádný obchodní slogan.

Rádi si povídáme a proto se k nám dovoláte a když náhodou si budeme povídat s ostatními Yelláky, tak Vám určitě zavoláme zpátky.

Rádi cestujete? Výborně, výletujte s naší aplikací Yello Active a za každé navštívené místo si snižte vyúčtování za elektřinu a plyn o 50 Kč.

Potřebujete si snížit měsíční zálohy? Trápit Vás nebudeme,  zálohy si můžete nastavit libovolně na našem portálu Moje Yello.

Po podpisu smlouvy se nemusíte o nic starat, vše vyřídíme za Vás a o každém kroku budete informováni pomocí SMS a e-mailu.

Při změně dodavatele Vás nedostaneme do potíží. Počkáme až Vám skončí smlouva u Vašeho současného dodavatele a pak Vám pošleme náš žlutý dopis, že Vás u nás vítáme.

Smlouvu a obchodní podmínky máme na jednu stránku bez jakýchkoliv hvězdiček, ty přece patří na nebe a ne do smlouvy, co říkáte?

Reagujeme na trh, takže když se bude blížit konec Vaši smlouvy u nás, tak se určitě uslyšíme.

Zní to fajn, co říkáte?

Přesvědčte se a pošlete vyúčtování za elektřinu a plyn na adresu NOSPCR.YELLO@KALUMI.CZ a zjistíte kolik ušetříte.

Jestli si s námi chcete povídat, tak jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 733 158 156. Dovoláte se každý pracovní den vždy v čase 9:00 – 17:00.

Lukáš Meluš

obchodní zástupce Yello

File name : YELLO_NOS_PCR_A4_2023-2.pdf

sdílejte
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívá více než 21 tisíc členů? Využijte náš kontaktní formulář.

V případě zájmu o členství stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.