MENU

NEZÁVISLÝ 

ODBOROVÝ SVAZ

POLICIE ČR

Solidarita

KaLuMi-Yello

Ve spolupráci s poradenskou a servisní společnosti KaLuMi s.r.o, která pro členy NOS PČR a jejich rodinné příslušníky zajišťuje a vyjednává již čtvrtým rokem výhodné podmínky cen energií u dodavatele eYello jsme pro vás vytvořili aktuální porovnání cen dodavatelů na trhu s vyjednanými cenami pro členy . Společnost KaLuMi s.r.o taktéž zajišťuje našim členům NOS PČR poradenství a pomoc v řešení různých životních situací v rámci energií, jako je například změna distribuční sazby, velikosti jističů, přepis energií z důvod koupě nebo pronájmu nemovitostí, montáž elektroměru nebo plynoměru, případně řešení s pomocí přepisu energií v rámci smutné události jako je úmrtí. V rámci spolupráce se společnosti KaLuMi s.r.o bylo členům NOS PČR zajištěno u dodavatele eYello dodržení nízkých cen energií i v období velkého růstu cen elektřiny a plynu na přelomu roku 2022 a 2023 a naopak našim členům s nevýhodnými vysokými cenami zajistili jejich snížení pod hranice vládního stropu i přes uzavřené platné smlouvy. Nabídku mohou využít členové, veteráni a rodinní příslušníci.

 

Pro bližší informace ohledně využití zvýhodněných cen a poradenství využijte speciální kontaktní linku 733 158 156, která je výhradně jen pro členy NOS PČR vždy dostupná v pracovní dny od 8:00 do 16:00 nebo můžete zaslat poptávku na email: NOSPCR@KALUMI.CZ.

 

 

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 7. 2024
22483

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívají desetitisíce členů? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem