VETE RÁNI

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josef Vospěl, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

Allianz – speciální nabídka porovnání smluv

Ve spolupráci s pojišťovnou Allianz, našim největším partnerem v rámci pojištění členů, jsme připravili speciální nabídku. Jako členové NOS PČR můžete využít výhodných podmínek pro uzavření nových smluv na všechny produkty pojištění pojišťovny Allianz, nebo si nechat překontrolovat Vaše stávající pojistné smlouvy všeho druhu a tímto využít výhody benefitu NOS PČR. Můžete tedy ročně ušetřit nemalé finanční prostředky.

 

Benefit mohou využít i Vaši rodinní příslušníci, kdy je ale nutné do poznámky uvést, že se jedná o rodinného příslušníka.

 

Ze strany pracovníků Allianz dojde od 18.12.2023 ke kontaktování, kdy Vám poskytnou veškeré informace o výhodách této nové spolupráce. V případě, že nebudete chtít čekat, až Vás kontaktují, můžete si o speciální nabídku požádat přes online formulář, který je určen členům NOS PČR a jejich rodinným příslušníkům. Na základě vyplnění tohoto online formuláře budete odbaveni přednostně. Jedná se o produkty pojištění: Auto, Majetek, Cestovní pojištění, Penze, Životní pojištění, a také je zde nabídka pro případné podnikatelé z řad rodinných příslušníků. Odkaz na online formulář naleznete zde: SPECIÁLNÍ NABÍDKA

 

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat zaměstnance NOS PČR Ilonu Královou na e-mailu benefity@nosp.cz, která Vás nasměruje.

 

 

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívají desetitisíce členů? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem