NEZÁVISLÝ ODBOROVÝ SVAZ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

Čtvrtek 21. 10. 2021

POMOC a SOLIDARITA

Telefonní a datové služby

Náhodné benefity

O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít

Jde o dlouholetý program, v němž může člen/veterán NOS PČR uzavírat smlouvy s mobilní operátorem O2 Family pro sebe a své blízké, za ceny dojednané NOS PČR, díky tomu lze  v součtu oproti standardním cenám ušetřit i částku přesahující členský příspěvek, např.:

  • je možné využívat tarify O2 Family zaměřené jak na volání (součástí tarifu jsou data v různé výši), tak i tarify zaměřené pouze na data – pro tablety, notebooky, (viz ceník),
  • každý člen může uzavřít se společností O2 Family 10 smluv pro sebe, rodinu a blízké, za které si ručí každá osoba sama a využít zvýhodněné akce při uzavření smlouvy na nové mobilní telefony a tablety.

Úplný ceník je přístupný členům v členské mobilní aplikaci Paysy nebo členském evidenčním systému ESNOS.

 

Jak se využít program pro členy

Kontaktujte paní Ilonu Královou (734 266 265; kralova@nosp.cz) a požádejte o UNIKÁTNÍ KÓD potřebný pro čerpání nabídky (uvedete ji vždy jméno+příjmení+OEČ). Unikátní kódy lze vydat pouze dva (každý, ale slouží až pro 5 tel. čísel).

Přihlašovací kód zadejte na internetových stránkách www.o2family.cz a vyberte si služby, o které máte zájem (lze i na zákaznické lince O2 Family 841 117 118).

 

sdílejte
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email