RYCHLÝ PANEL

Solidarita

Veřejná sbírka Jan Vlček

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a ředitel Obvodního ředitelství pro Prahu I plk. Mgr. Josefem Vospělem, vyhlašují sbírku pro

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít

Dlouholetý program operátora O2 Family , v němž může člen/veterán NOS PČR využít nabídku pro sebe a svoje blízké.

 

 • Tarify O2 Family dostanete výhodněji o stovky korun měsíčně oproti běžné ceně. 
 • Najdete v nich neomezená data, která si můžete bezplatně zapnout v aplikaci Moje O2
  až pětkrát za měsíc, a 
  datovat tak nejvyšší dostupnou rychlostí.
 • Vy i Vaši blízcí můžete využívat všechny dostupné služby od O2. Třeba si spojte služby do výhodného balíčku O2 Spolu, se kterým budete mít volání, internet a O2 TV za lepší cenu, pořídit si oblíbený telefon na splátky nebo využít službu O2 Chytré hodinky.
 • Navíc si můžete každý měsíc snížit výdaje za O2 služby o 300 Kč díky spolupráci Air Bank
  a O2.
 • Nový tarif je možné aktivovat až pro šest čísel.
 • Sami se rozhodnete, na koho bude smlouva vedena, jestli na Vás nebo na rodinného příslušníka.
 • Samozřejmostí je i samoobsluha Moje O2, která je dostupná v prohlížeči i jako aplikace v mobilu. Můžete také zavolat na bezplatnou zákaznickou linku O2 anebo navštívit jednu z O2 prodejen.

Platný ceník O2 Family programu NOS PČR najdou členové na členské kartě Paysy, nebo v členském informačním systému ESNOS, případně si o něj členové mohou napsat na benefity@nosp.cz.

 

V případě zájmu o zjištění tarifu vyplňte kontaktní údaje a Váš stávající mobilní tarif. Členové naleznou kompletní nabídku tarifů  v členském informačním systému ESNOS nebo v mobilní kartě člena Paysy.

Počet dotazů jednoho zájemce je z provozních důvodů omezen.

Jak se využít program O2 Family pro členy

Kontaktujte paní Ilonu Královou na benefity@nosp.cz a požádejte o PŘÍSTUPOVÝ KÓD potřebný pro čerpání nabídky (uvedete ji vždy jméno+příjmení+OEČ).

 

PŘÍSTUPOVÝ KOD použijete takto:

 

 • Po zadání přístupového kódu na stránce www.o2.cz/o2family
 • Nebo kód sdělíte konzultantovi O2 prodejny
 • Nebo operátorovi linky 800 02 02 02, který s Vámi uzavře smlouvu po telefonu.

 

 

 

 

Ilona Králová – benefity a agenda smluv T-Mobile, O2 Family

tel: +420 734 266 265  (PO-PÁ od 9.00 do 15.30 hod)

e-mail: benefity@nosp.cz

Sdílet tento článek

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívají desetitisíce členů? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem