POMOC a SOLIDARITA

Nadační fond
Veřejné sbírky

Příspěvky s právní tématikou

Užitečné formuláře

SLEVY PRO ČLENY

Allianz pojišťovna – slevy na pojistkách
T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny a jak je využít
Alza
Sleva na právní služby AK Kopřiva
Pojištění D.A.S. – sleva na pojištění
Slider
Forest park hotel
CK Zemek
Robotworld – specialista na roboty
Zelená cesta pro veterány NOS PČR ve Vojenské nemocnici Brno
Datart
Telly – digitální televize
České dráhy – IN KARTA
Xella
Motora
Wienerberger
SPA
Krmivo Platinum
NH Car
Pneumatiky.cz
Slider

TWITTER @NOSPCR

Veřejná sbírka na pomoc pozůstalým synům po prap. Ing. Petře Stojánkové

SBÍRKA UKONČENA 30. BŘEZNA 2018

 

 Dámy a pánové, vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení přátelé,

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky, Základní organizace NOS PČR Havlíčkův Brod a Krajské ředitelství policie kraje Vysočina Vás tímto informuje o vyhlášení veřejné sbírky, kterou chtějí všechny strany podpořit pozůstalé syny po policistce Policie České republiky prap. Ing. Petře Stojánkové – čtrnáctiletého Daniela, který je žákem osmé třídy základní školy a osmnáctiletého Martina, který studuje čtvrtým rokem na Střední průmyslové škole stavební. Naše kolegyně Petra Stojánková zemřela 26. prosince 2017 po velmi těžké nádorové nemoci, jen pár dnů po svých čtyřicátých narozeninách. Nečekaně tak po sobě zanechala své dva syny, kteří přišli o to nejcennější na světě – milující maminku…

Petra byla spolehlivá, svědomitá a velice obětavá kolegyně. Byla přátelská, otevřená, připravená pomoci druhým, bojovnice plná života, energická, temperamentní a vždy hlavně milující maminka. Ve služebním poměru u PČR byla od 1. 5. 2009, sloužila na obvodním oddělení v Havlíčkově Brodě.  Při náročné práci a péči o své dva syny si i bez podpory zaměstnavatele našla čas na studium, které v 2014 završila na České zemědělské univerzitě v Praze získáním titulu inženýrka. Nad rámec plnění svých služebních povinností se v září roku 2014 stala členkou antikonfliktního týmu Krajského ředitelství policie kraje Vysočina.

Ačkoliv tuto těžkou ztrátu nelze ničím nahradit, chceme společně alespoň touto formou pomoci dvěma synům, kteří zůstali sami a vyjádřit jim tímto plnou podporu v jejich složité životní situaci. Oba chlapci žili od roku 2009 pouze s maminkou Petrou, která je po rozvodu vychovávala sama s velkou podporou své maminky a sestry. Otec se s rodinou nestýkal a o syny neprojevoval žádný zájem.

Nikomu nepřejeme, aby se v jeho okolí nebo jemu samotnému stalo něco obdobného. Věřte, že je to ta nejhorší věc, která Vás může potkat, proto bychom Vás chtěli všechny požádat o podporu. Ukažme, že policista dokáže stát za svým kolegou v každé situaci. I malá částka, kterou se rozhodne přispět v rámci vyhlášené sbírky, oběma chlapcům výrazně pomůže zejména v tomto těžkém období.

Sbírku vyhlašuje Nezávislý odborový svaz Policie České republiky ve spolupráci se ZO NOS PČR ČR Havlíčkův Brod v souladu s ustanovením § 4 odst. 1 zákona č. 117/2001 Sb. o veřejných sbírkách, zahájena je dnem 11. ledna 2018, ukončena bude 30. března 2018.

Jestliže i Vy chcete projevit podporu a solidaritu, můžete do sbírky přispět převodem nebo vkladem finanční částky na transparentní sbírkový účet Nezávislého odborového svazu PČR, vedený u Sberbank CZ a.s. Odkaz, kde můžete sledovat průběh sbírky, naleznete zde.

číslo účtu:       4200555535               kód banky:      6800    variabilní symbol:       322154

Již nyní Vám všem děkujeme za projevenou solidaritu a podporu.

JUDr. Milan Štěpánek, předseda NOS PČR

Mgr. Tereza Wasserbauerová, předsedkyně ZO NOS PČR Havlíčkův Brod

plk. Mgr. Pavel Peňáz, náměstek ředitele KŘP pro SKPV pověřený zastupováním ředitele

sdílejte
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email