RYCHLÝ PANEL

… blíží se prázdniny… nezapomeňte si sjednat svazové cestovní pojištění pro rodinné příslušníky jen za 110 Kč na rok 2024… to vaše máte hrazeno v rámci řádného členství, ale napište si o “kartičku a dokumenty k pojištění”… více zde 

Různé články

BEZPEČNOST NĚCO STOJÍ

 

Hlasování ukončeno

Vážení kolegové, soutěžící, návštěvníci,

Nezávislý odborový svaz PČR tímto vyhlašuje avizovanou soutěž o hodnotné ceny. Mile jsme byli překvapeni zájmem o zapojení se do soutěže. Nebylo v našich silách vybrat pouze 10 fotek, a proto jsme Vám dali možnost hlasovat mezi všemi. Zveřejněny jsou pouze fotografie, medailonky se dočtete až v kalendáři na rok 2024. Tématem bylo “Proč jsem vstoupil/a do bezpečnostního sboru”. 

Z fotografií je zřejmé, že práce spočívající v ochraně společnosti je stále atraktivním povoláním a pro mnohé i splněným snem.

 

V kontextu započaté aktivity “Bezpečnost něco stojí” je dobré připomenout, že v realitě života je možné žít svůj sen pouze, když dojde nejen k naplnění představ o ušlechtilém poslání, ale také k nezbytnému naplnění hmotných potřeb, jinak nastává nechtěné procitnutí. Následkem pak je, že noví příslušníci, kteří úspěšně prošli příjímacím řízením a absolvovali základní odbornou přípravu, odcházejí od sboru ještě před složením služební zkoušky. Třeba v loňském roce odešlo do čtyř let služby jen od Policie ČR téměř 200 příslušníků. Mnozí pak v závislosti na svých životních situacích odcházejí později.

 

Kalendář 2024 by tedy měl i připomenout, že stále existují ti, kdo službou v bezpečnostním sboru naplňují své životní poslání, spočívající v ochraně druhých. Ale také, že jejich nadšení pro takovou službu musí být podpořeno finančním ohodnocením, které odpovídá náročnosti a rizikům, které při jejím výkonu nesou, protože #BezpecnostNecoStoji.

 
 
Hlasovat můžete do 31. října 2023.
 
 
Výherci budou kontaktování po skončení hlasování, kdy první tři obdrží:
  1. místo – mobilní telefon SAMSUNG,
  2. místo – opasek a 4 vstupenky do kin Cinestar,
  3. místo – nabíječka a 2 vstupenky do kin Cinestar.
 
Fotografie, pro které můžete hlasovat naleznete níže, každý může hlasovat pouze jednou.
 
 
 
Fotografie č. 1
Fotografie č. 2
Fotografie č. 3
Fotografie č. 4
Fotografie č. 5
Fotografie č. 6
Fotografie č. 7
Fotografie č. 8
Fotografie č. 9
Fotografie č. 10
Fotografie č. 11
Fotografie č. 12
Fotografie č. 13
Fotografie č. 14
Fotografie č. 15
Fotografie č. 16
Fotografie č. 17
Fotografie č. 18
Fotografie č. 19
Fotografie č. 20
Fotografie č. 21
Fotografie č. 22
Fotografie č. 23
Fotografie č. 24
Fotografie č. 25
Fotografie č. 26
Fotografie č. 27
Fotografie č. 28
Fotografie č. 29
Fotografie č. 30
Fotografie č. 31
Fotografie č. 32
Fotografie č. 33
Fotografie č. 34
Fotografie č. 35
Fotografie č. 36
Fotografie č. 37
Fotografie č. 38
Fotografie č. 39
Fotografie č. 40
Fotografie č. 41
Fotografie č. 42
Fotografie č. 43
Fotografie č. 44
Fotografie č. 45
Fotografie č. 46
Fotografie č. 47
Fotografie č. 48
Fotografie č. 49
Fotografie č. 50
Fotografie č. 51
Fotografie č. 52
Fotografie č. 53

Sdílet tento článek

Nebo zašlete svůj názor, komentář či nápad 

Odebírejte @nospcr a podpořte tuto kampaň na

Facebook

X Twitter

WhatsApp

Instagram

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívají desetitisíce členů? Využijte náš kontaktní formulář.

Stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Počet členů svazu k 1. 5. 2024
22393

Sledujte @nospcr

Formulář slouží zejména k zasílání podnětů a dotazů z oblasti výkonu služby a práce a odborových záležitostí, včetně nápadů na zlepšení či opravy svazových systémů.

 

Zodpovězeny budou dotazy s uvedeným jménem, příjmením a emailovou adresou. Jména a příjmení, které zaslaly podnět nebudou nikde prezentována, ledaže by si to pro případné jednání v související věci samy zasilatel výslovně přál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Anonymní dotazy či podněty slouží jako informační zdroj pro případné využití v možných souvisejících jednáních. Zprávy s vulgárním či obdobně nevhodným textem budou zaměstnanci kanceláře mazány bez dalšího postoupení.

 

Děkujeme za pochopení i váš zájem