RYCHLÝ PANEL

POMOC a SOLIDARITA

Veřejná sbírka David Olexa

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a Základní organizace NOS PČR Zlín, vyhlašují sbírku pro děti Davida Olexy. Adam i

Telefonní a datové služby

Náhodné benefity

… načíst více benefitů a slev

500 Kč pro Vás

Speciální nabídka pro naše členy a veterány!

Je Vaším operátorem T-Mobile? Využíváte u Vaší smlouvy zvýhodněný Benefit program číslo 40129486472 (od NOS PČR) a jste s ním spokojeni? Využijte skvělou možnost získat odměnu až 500 Kč za pouhé DOPORUČENÍ, kterou pro Vás připravil náš dlouholetý partner T-Mobile a.s.

Doporučte zvýhodněné tarify svým kolegům, kolegyním a přátelům, kteří již jsou členy nebo veterány NOS PČR, ale dosud z různých důvodů nemají smlouvu u operátora T-Mobile.

Jak na to?

1. Pošlete své kolegyni / kolegovi (musí být člen nebo veterán NOS PČR) ODKAZ na rezervaci hovoru se specialisty operátora.

2. Když si vyberou jeden ze zvýhodněných tarifů a zmíní při tom Vaše telefonní číslo, odečte Vám operátor T-Mobile 500 Kč z příštích vyúčtování.

3. Odměnu 500 Kč můžete dostat až 5x! Získáte ji za každého nového člena či veterána, který si na svoji osobu pořídí aspoň jednu novou službu nebo ji převede od konkurence.

Více informací a ceny tarifů Benefit programu najdete zde: PĚTISTOVKOVÁ NABÍDKA

 

 

sdílejte
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Přemýšlíte o členství a nechce se Vám zjišťovat veškerou právní ochranu a pojištění v komerční roční ceně přesahující 18.000 Kč, které svaz hradí za člena, řadu dalších benefitů a výhod, jež využívá více než 21 tisíc členů? Využijte náš kontaktní formulář.

V případě zájmu o členství stačí odeslat Váš kontakt, na němž Vás svaz osloví, zodpoví dotazy, případně pomůže s přijetím. Odešlete, vyslechněte a rozhodněte se, zda být členem …

Údaje jsou zpracovány jen pro kontaktování za účelem zájmu o členství, poté budou smazány.

Služby v rámci členství

Aktuálně ze svazu

Užitečné formuláře